2737
2734
عنوان

شوهرم خیلی عصبی شده

1785 بازدید | 30 پست

اصلا نمیشه باهاش حرف زد 

من باردارم و اصلا ملاحظه حالم رو نمیکنه

هر حرفی میزنم میگه رو مخم هستی..... دیگه امشب بهم تو اوج عصبانیت و دعوا گفت زبونت زیادی کار میکنه خفه اش کن 

نمیدونین چه حالی دارم 

چقدراحساس تنهایی و بی همزبونی میکنم ..... قشنگ بهم میگه حرف نزن بزار سکوت باشه میگه رو مخمی..... خداروشکر یه پسر  ۴ ساله دارم وقتم رو با اون میگذرونم وگرنه دق میکردم از تنهایی

خدای مهربانم عظمت و بزرگیت را شکر میگویم. معجزه زندگیمان را به دستان قدرتمند خودت میسپارم. اللَّهُ خَالِقُ کُلِّ شَیْءٍ وَهُوَ عَلَى کُلِّ شَیْءٍ وَکِیلٌ

از چیزی ناراحت بوده شاید فشار عصبی روشه شاید

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست

یه مدت محلش نذاری خودش به دست و پات میوفته این قانون طبیعته

گر نگهدار من انست که من میدانم       شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.خدایا دختر و پسرش فرقی نداره فقط سالم باشه🙂خدایا شکرت بخاطر داده هات و نداده هات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بیاین همگی در برابر شوهرامون مثل راسو باشیم خودمون درگیر بحث باهاشون نکنیم بچسیم و بریم...🙂

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔

درکش میکنم,خدا بهش صبر بده.

اونم حتما تحت فشار زندگی و مشکلات آستانه تحملش اومده پایین,شما باهاش راه بیا ی مقدار.

انشاالله ک با صبوری شما بهتر میشه

نمیخوام کسی دوسم داشته باشه،همین ک درکم کنن کافیه...
بیاین همگی در برابر شوهرامون مثل راسو باشیم خودمون درگیر بحث باهاشون نکنیم بچسیم و بریم...🙂

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

دمت گرررررررم

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2738

منم تو بارداری همین مشکل رو داشتم و سرم داد میزد،ولی تحمل کردم به خدا واگذارش کردم

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

اره والا من الان به توجه بیشتر نیاز دارم این کم محبت تر و. سرد تر شده 

میدونین از کجا شروع شد.... دیروز پسرم رو از مهد اوردیم خسته بود وفقط نق میزد و گریه من هی نازش رو کشیدم هی قربون صدقه اش رفتم اونم حرص میخورد که انقدرناز این بچه رو نکش انقدر لی لی به لالاش نزار 

ولی همه اینا رو با داد و دعوا میگفت 

منم عصبی شدم با داد گفتم مثل تو باشم که همش موبایل دستته ..... این شد که گفت حرفات رو مخمه 

ساکت باش ....

خدای مهربانم عظمت و بزرگیت را شکر میگویم. معجزه زندگیمان را به دستان قدرتمند خودت میسپارم. اللَّهُ خَالِقُ کُلِّ شَیْءٍ وَهُوَ عَلَى کُلِّ شَیْءٍ وَکِیلٌ
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 دمت گرررررررم

😋😋😋

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔
یه مدت محلش نذاری خودش به دست و پات میوفته این قانون طبیعته

اره دقیقا از امشب که بهم گفت زبونت زیاد کار میکنه خفش کن .... همین تصمیم رو گرفتم خیلی دلم ازش شکسته خیلی 

انقدر کریه کردم این دو سه شب نگرا ن دو تا بچه ام هستم 

منم تو بارداری همین مشکل رو داشتم و سرم داد میزد،ولی تحمل کردم به خدا واگذارش کردم

درست شد با صبر تو؟

به خودت فشار نیار رو بچت تاثیر میزاره خدایی نکرد

نگران بچه ام هستم 

تو رو خدا جوابم رو بدید باهام حرف بزنید من ایزان زندگی نمیکنم و خیلی اینجا تنهام شوهرم هم که اینطوره 

2706