2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
یه سوال دکتر امینی برای کسایی که یکبار سقط داشتن چه جوریه؟
خدایا من همه اتفاقات خوب زندگیم رو مدیون تو هستم و اتفاقات بد رو ناشی از جهالت خودم می دونم..... خدایا همسرم رو فقط به خودت میسپارم و ازت می خوام ارامش من رو زیاد کنی.
Nafiiis جون من چهارشنبه رفتم پیش خانم دکتر امینی، تو مطبشون حدود 1 ساعت معطل شدم ، با اینکه مطبشون شلوغه امام مرتب و آرومه و به آدم استرس نمیده، خودشونم خیلی آروم و خوش برخورد و دقیق بودن، بر عکس بعضی از دکترهای معروفی که من پیششون رفتم و خیلی بدون توجه و پولکی بودن ایشون کامل به سابقه بیماریهام گوش دادن تمام آزمایشات و مدارکم رو مطالعه کردن و بعد فقط آزمایشاتی که لازم بود رو دوباره نوشتن و سونوگرافی لازم رو هم خودشون تو مطبشون انجام دادن و منو بیخودی اینطرف اونطرف نفرستادن. در مورد زایمان طبیعی هم ازشون سوال کردم بهم با خنده گفتن حالا اول باردار بشو بعد در مورد نحوه زایمان صحبت کنیم اما وقتی اصرار کردم گفتن اگر خودت بخواهی که طبیعی باشی و از نظر شرایط بدنی هم مشکلی نداشته باشی انجام میدم. اما به نظر نمیومد خیلی تمایلی به این کار داشته باشن. اما تو خود بیمارستان کسری که رفتم همه جا پر از تبلیغاتی بود که روشون نوشته شده بود زایمان طبیعی در این بیمارستان با کادر مجرب و تخفیف انجام می گیرد!
Always believe that something wonderful is about to happen
2706