2733
2739
عنوان

ساعت دیواری شیک

581 بازدید | 8 پست
سلام دوستان، شما میدونید کجای تهران می تونم ساعت دیواری شیک بخرم؟ ممنون میشم هرکی هر اطلاعی داره منم راهنمایی کنه.
من به لطف و یاری خدای بزرگ و مهربون بسیار با انرژی و خوشحال و خوشبخت هستم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیروز خواهرم از هفت حوض یه ساعت خرید
خدایا من خیلی خوشبختم ............... خدا جونم بهترین همسر دنیا رو بهم داده........... و بهترین پسر کوچولوی روی زمین مال منه ....سامیار........ پسر قشنگم............... احسان............. همسرم دوستتون دارم خدایاااااااااااااااااااااااااااااا ازت ممنونم بابت همه چیز
2731
رفتی بخری؟
خدایا من خیلی خوشبختم ............... خدا جونم بهترین همسر دنیا رو بهم داده........... و بهترین پسر کوچولوی روی زمین مال منه ....سامیار........ پسر قشنگم............... احسان............. همسرم دوستتون دارم خدایاااااااااااااااااااااااااااااا ازت ممنونم بابت همه چیز
2738

عزیزم بازار تهران خوبه و قیمتش مناسبه. البته اینترنتی هم از دیجی کالا می تونید بخرید

حالا من یه مطلب دیدم که بهترین ساعت های دیواری و معرفی کرده. لینکشو میذارم دوست داشتید ببینید شاید کمکتون کنه      

آدرسش اینه : https://bigsearch.ir/Wclock

🌟❤ خوش تر از دوران عشق ایام نیست ❤🌟