2733
2739
عنوان

چ کنیم بعد سرکلاژ عفونت نگیریم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7499 بازدید | 24 پست

سلام دوستم خوبی 

نمیدونم هنوزم هستی یا نه. منم پنج روزه سرکلاژ شدم. سرویکسم نوزده هفته 27 بود که سرکلاژ شدم. دارو ندارم فقط پرولوتون 250ام باید بزنم هفته ای یدونه. شیلف پروژسترون مقعدی هر شب یدونه میزارم. شما چطوری بودی؟ ترشحاتت زیاد شده بود بعد سرکلاژ؟ مشملی تداشتی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستم خوبی  نمیدونم هنوزم هستی یا نه. منم پنج روزه سرکلاژ شدم. سرویکسم نوزده هفته 27 بود ...

سلام عزیزم خوبی ؟ منم الان مثل شما هستم با سرویکس. ۲۷ هفته ۱۹ ، قراره دوباره چک کنم اگه لازم باشه سرکلاژ کنم . میشه از تحربتون بهم بگید ، چند هفته زایمان کردید و هفته چند سرکلاژ رو باز کردید ؟ طبیعی زایمان کردید ؟ بعد سرکلاژ استراحت مطلق بودید ؟  چند وقت بعدش فعالیت داشتید ؟ برای جلوگیری از عفونت چیکارا کردید ؟ 

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم خوبی ؟ منم الان مثل شما هستم با سرویکس. ۲۷ هفته ۱۹ ، قراره دوباره چک کنم اگه لازم باشه سر ...

سلام عزیزم 

اصلا نمیتونستم جواب بدم نی نی سایت مشکل داشت. 

عزیزم سرکلاژ نگرانی نداره. اتفاقا خیالت راحت میشع. استراحت مطلق نیستی فقط نسبی. سنگین بلند نکن. بیخودی دولا راست نشو. دسشویی فرنگی استفاده کن. 

برای جلوگیری از عفونت هم من روزی سه چهاربار لباس زیرمو تعویض میکردم. اوایل هر روز میرفتم دسشویی خودمو با صابون هم میشستم. هر سوالی داشتی بپرس

2728

اگه از بیرون ش ورت نپوش اصلا خارش گرفتی خودت با مایع بشور خشک کن ش ورت کلااا حذف کن پاهات باز بزار هر چی هست هوا بخوره خشک بشه 

مامان دلم برات خیییییلی تنگه جای خالیت با هیچ کس پر نمیشه 
سلام عزیزم  اصلا نمیتونستم جواب بدم نی نی سایت مشکل داشت.  عزیزم سرکلاژ نگرانی نداره. ات ...

ممنون عزیزم. من مجدد بعد ۱۰ روز . ۲۰ هفته کامل سونو واژینال شدم همون ۲۷ بود و دکترم بازم در مورد سرکلاژ حرفی نزد فعلا شیاف استفاده میکنم و بیشتر دراز میکشم ، مطلق نخوابیدم .برای سرویس و غذا پامیشم و یکم راه میرم .  الان واقعا تو دوراهی ام نمی‌دونم با این روند می ر ه بالا یا نه . سرکلاژم زمان خودشو داره 

حالا ۱۰ روز دیگه نوبت پریناتولوژیست دارم ببینم اون چی میگه امیدوارم خطرناک نشه . کمر درد خفیف هم دارم .

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم  اصلا نمیتونستم جواب بدم نی نی سایت مشکل داشت.  عزیزم سرکلاژ نگرانی نداره. ات ...

شما چند هفته باز کردید ؟ چند هفته زایمان کردید ؟ 

من قبلاً پیش یه پریناتولوژیست رفته بودم و هم دکتر سونو و هم دکتر خودم هر سه گفتن بالای ۲۵ سرکلاژ ضروری نیست ، دهانه رحمم بسته هست .‌حالا‌ نمی‌دونم دکتر شما چرا سرکلاژ کرده .

تازه بعد سرکلاژ هم بازهم باید پروژسترون مصرف کرد و استراحت بود پس انگار خطر رفع نمیشه ولی خب سرکلاژ نشم هم ممکنه یهو خطری بشه  . نمی‌دونم چیکار کنم  فقط خدا رحم کنه و پشیمونی پیش نیاد برام .‌دعا کنید لطفا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

ببخشید یه سوال دیگم داشتم . ( ببخشید من خیلی نی نی سایت رو وارد نیستم نمی دونم مستقیم به کسی میشه پیام داد یا نه )

شما بعد سرکلاژ هم بازم چک می‌کردید طول سرویکس رو ؟ 

مثلا کمتر میشد ؟  علت تجویز دوباره شیاف یا آمپول چیه مگه بازم ممکنه کم بشه و باز بشه ؟  

من می‌خوام زایمانم طبیعی باشه تا حد امکان از اینکه نمیتونم فعالیت و ورزش کنم ناراحتم . 

1
5
10
15
20
25
30
35
40