2733
2739
عنوان

**از خواهر شوهرم متنفرممممم**

8871 بازدید | 54 پست
می دونم الان منتظرید بگم به خاطر رفتار و کارهاش با خوذم ازش متنفرم!! نه بابا.مشکل خواهر شوهرم اینه که خسیس تشریف داره.ازش متنفرم جون حاضر نمیشه دختر 6 ماهشو پیش یه دکتر خوب ببره. شوهرش رسمی پتروشیمی با ماهی 2 تومن! خونه مال خودشون و ماشین و تمام وسایل زندگی مهیا!! نه اهل سفر و نه اهل خرید!!در ضمن شوهرش هم از دستش دیوانه شده میگه دیگه داره حالامو به هم میزنه. تمام لباسای نی نی رو از دست فروشای بدترین جاها می گیره!! از ماه اول نی نیش عفونت شدید روده گرفت به خاطر اینکه آب الوده به نی نی داده بود و از وسایل شخصی نی نی استفاده نکرد . نی نی آذر ماه به دنیا اومد از اون موقع تا حالا 100 تا دکتر عمومی تو درمانگاهای رایگان شرکت برده ئ 100 نوع دارو به بچه دادن خوب نشد.حالا که حال نی نی خیلی بد شد با هزینه شرکت رفتن تهران و دک تهران کلی دعواشون کرده و گفته تا حالا کجا بودید!! الانم نی نی باید کلونوسکوپی (اگه درست نوشته باشم) بشه و شاید شاید بشه درمانش کرد.
بهتره همسرش اول خود خواهر شوهرته ببره درمان کنه ببره یه مشاوره وبعدهم بگه اگه این روشو ادامه بده شوهرش میره زن میگیره واینکه مگه چقدرباید سختی بکشه بخره خوب بپوشه بگرده
اهههههههههههههههههههههه
چقدر ازاین دسته افراد بدم میاد چون به عینه دیدم حال وروز فرداشونو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بی چاره نی نی

چه مامانی داره وقتی بزرگ بشه هم چیزی براش نمی خره و حسرت به دل می مونه

ادرسش کجاست برم خفه اش کنم این مامانو
عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
2742
2738
باورتون نمیشه مامانش بهش پول داد واسه سیسم.نی بی انصاف حاضر نشد حتی یه گهواره یا یه دست رختخواب واسه این بچه بگیره!! تمام پولو گذاشت تو حساب!! فقط 4 تا تیکه لباس و یه سری وسیله از دست فروشا خرید!!
مینا جون راست میگه ادرس بده خفش کنیم اگه ماهشهره بده من خفش کنم ما با اینکه شرکت نفتی هستیم هیچوقت منتظر دکتر شرکت نیستیم همیشه مخصوصا واسه بچه بهترین دکتر میریم یکی باید این بچه رو از دست چنین مادری نجات بده هیچی بدتر از خساست نیست اه اه اه
Lilypie Maternity tickers
2706