2752
2734
عنوان

همسايه مردم ازار و بي فرهنگ

515 بازدید | 37 پست

بچه ها همسايه طبقه بالامون دائم در حال كشيدن مبل يا صندليه ما ديگه خيلي داريم تحمل ميكنيم يه ساعت پيش پسرم خواب بود اينقد كه مبلو كشيدن ميترسيد از اتاقش بياد بيرون همش صدام ميكرد مامان بيا ميترسم ديشب از ترس به پاهام چسبيده اخه صندلي باز يه جورايي قابل قبوله كه مثلا واسه نهار و شام ولي اينا از صبح كه بيدار ميشن مبل رو ميكشن تا شب مگه ميشه تذكرم دادطم بي فايده اس ديگه دارم ديونه ميشهم خودم هم بچم

كاش ميشد بعضي فاميل ها رو آنفاميل كرد🤨🤨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

چیکار میکنن از صبح تا شب بامبلا

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍

بهشون بگو موکت بزنن ته چهار پایه صندلیهاشون

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞

اینایی ک فرهنگ اپارتمان نشینی ندارن  باید برن ویلایی صبح تا شب هرکار خواستن بکنن، حق الناسه ،باید مراعات همسایه رو کرد

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  

از اون لحظه واون صدا فیلم بگیر ببر به مدیر ساختمان نشون بده یا خودش بگو شما میتونی این صدا را چند بار تو روز تحمل کنی من همسایه دیوار به دیوادمون صدای آهنگش بلند بود اما قبول نمیکرد سمت ما میاد ضبط کردم بهش نشون دادم 

شوهرم ميگه كارگاه دارن تو خونه ديشب دوازده شب داشتن تنبك ميزدن حالا اون باز ميگيم يه روز در هفته من حس ميكنم مبل رو با خودشون ميبرن تو تختخواب به محض بيدار شدن ميكشن تو خونه دنبال خودشون هر كار ميكنن بهشون وصله تعبير ديگه ندارم به نظرتون وسواسه خانومه يا كار ديگه دارن ميكنن ؟ميشه از هشت صبح تا يك شب مبل كشيد يا صندلي ايا ؟

از اون لحظه واون صدا فیلم یگیر ببر به مدیر ساختمان نشون بده یا خودش بگو شما میتونی این صدا را چند با ...

گرفتم اره بايد همين كارو كنم

یکی از دلایلی که طبقه اخر خونه خریدم همین بود

منم طبقه اخرم ولی عذاب وجدانم بیشتره

خانم همسایه پایینمون طفلی باردار بود بهش گفتم ببخشید این پسرمن انقد بدو بدو میکنه

گفت نه بابا ،ماهم چن وقت دیگه همین مشکلو داریم

دلم براشون کبابه 

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
2706