2733
2739
بهناز جان الان که دخترت دو سالش تموم شده میتونی از نظر غذایی کنترلش کنی و دیگه قطره آهن ندی. دکتر دختر من گفت یک روز درمیون 60 گرم گوشت گوسفند حتما بخوره.
بسی پادشاهی کنم در گدایی چو باشم گدای گدایان زهــــــرا
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

آهن رو حتما باید از 6 ماهگی داد و ضررهایی که ندادن آهن به جا میزاره قابل بازگشت نیست......سیاه شدن دندان هم مهم نیست چون اینا دندونا شیری هستن.........اینو یه دکتر گفت تو تلویزیون
آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد
دوستهای عزیزم
دادن آهن به بچه ها در کشور ایران ضروریه. دستورالعمل پزشکانی که در کشورهای دیگه زندگی میکنند برای کشور خودشون صحیحه و نه برای ما.
وقتی پسر من زیر یک سال بود من در دادن آهن تعلل میکردم چون هم خودش خیـــــــلی اذیت میکرد و دوست نداشت و هم همه اطرافیان مغز منو میخوردند که چرا بچه رو اذیت! میکنی و این بچه غذاش خوبه و احتیاج نداره و ... و میدونید آدم گاهی در مقابل این همه اظهار نظر کم میاره.
وقتی در یک سالگی از پسرم آزمایش گرفتم و دیدم لب مرز کم خونیه واقعا نمتونستم خودمو ببخشم.
البته بچه من شیر مادر میخوره و طبعا بچه های شیرخشکی کمتر در خطر فقر آهن هستند.
الان 7 ماهه که مرتب آهنشو میدم و اصلا هم دندونهاش سیاه نشده
عمر دو بایست در این روزگار
2728
2740
خانم فاطیما یا آد یا مولتی.اصلا مولتی رو به خاطر دو تا ویتامین آ و د میدن .اصلا هر دو رو تو یه روز باهم نده زیادش مضره.شربت اشتها هم از مولتی ویتامینهایی که الان زیاده میتونی بدی .شربت زینک پلاس و کیدی کیر(به خاطر زینک بالاش)خوبه.اگه خیلی بی اشتهاس یه دوره تریس اوریکس یا بکو اکتین بده ولی به میزان کم
یه کم آهن رو با معده خالی بدی بهتر جذب میشه
عاشقی شیوه رندان بلاکش باشد...