2703
2553
عنوان

خانمهایی که قراره تا یک ماه دیگه iui بشوند بیاین باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 858048 بازدید | 56045 پست
ان شا..همه اونایی که چشم انتظارنی نی هست زودترخدادلشون روشادکنه وبه همشون نی نی سالم وصالح بده
خدایااا شکرت به خاطر وجود نازنین دخترم. فاطمه خانم مامان در تاریخ ۱۰/۱۱/۹۴ زمینی شد و به زندگیمون روشنایی بخشید. خدایا خودت نگهدار دخترمون باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
نیکی جون مژی جون ماه چندمید؟ هنوزجنسیتشون مشخص نش ده؟
خدایااا شکرت به خاطر وجود نازنین دخترم. فاطمه خانم مامان در تاریخ ۱۰/۱۱/۹۴ زمینی شد و به زندگیمون روشنایی بخشید. خدایا خودت نگهدار دخترمون باش
اره اردیبهشت جون عادیه.چهارروزه ای یو ای کردی؟
2714
ازحالادنبال علایم نباش گلم هنوز خیلییییییییی زوده
نیکی شاید اون زیاده ماله من 1.68 هستش
همون برگه بزرگه زیر امضای دکتر پایین پایین
به اینگلیسی نوشته
با مازیک پرنگش کردن ماله تو هم پرنگه ماله من نوشته که
screening does nit detect all affected pregncies
اخرای خط میشه
ان شا...به سلامتی ماههای بارداریتون بگذرونید. نی نی های خاله زودی بیان.اخ جون چه حالی میده خاله شدن
2706