2752
2734
عنوان

جهنم

326 بازدید | 24 پست

شخصی جهنم رابرایم اینگونه تعریف میکرد..

در آخرین روز زندگیت روی زمین آن شخصی راکه از خودت ساختی با شخصی که میتوانستی باشی ملاقات خواهد کرد..

من این متن رو یه جایی خوندم ولی اصلا باهاش موافق نیستم.

اولا اینکه چه شخصی باشی دست خود آدم نیست چون ما پدرومادرمون رو انتخاب نمیکنیم ولی فقط اینکه چه شخصیتی باشی یا چه شخصیتی میتونستی باشی دست خود آدمه اونم البته تاحدودی چون به شرایط و شیوه زندگی واطرافیان وخیلی خیلی چیزای دیگه بستگی داره ..

نظر شما چیه؟؟

زندگی شطرنج دنیا و دل است.. قصه ی پر رنج صدها مشکل است.. شاه دل کیش هوسها می شود.. پای اسب آرزوها در گل است.. فیل بخت ما عجب کج می رود.. در سر ما بس خیالی باطل است.. ما نسنجیده پی فرزین او..غافل از این که حریفی قابل است.. بادل صدیق ما او حیله ها..  دارد و از بازیش دل غافل است.. مهره های عمر من نیمش برفت..  مهره های او تمامش کامل است....‌‌

آخه شخصی وقتی محدودیت کنن با زور عقایدشون تحمیل کنن چطوری 

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خب منظور اونم همینه دیگه ادما همیشه تو کل زندگیشون بین خوب و بد حق انتخاب دارن هرتصمیمی ک توعمرت میگیری میتونه ی روی دیگه هم داشته باشه مثلا من دارم میرم قدم بزنم تصمیم میگیرم برم تو خیابون x ی اتفاقایی اونجا برام میفته چیزاییو میبینم و برمیگردم خونه حالااگه جای خیابون x ب خیابون y میرفتم قطعا اتفاقات دیگه ای برام میفتاد اینم همونه

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

نظرم اینه اونیکه همچین چیزی گفته تو کشوری با امکانات لازم برای پیشرفرت بوده نه ما که بخوایمم نمیتونیم توانایی و استعدادمون رو به کار بگیرم

شاید من استعداد عجیبی تو اواز داشته باشم آیا میتونم ازش استفاده کنم؟شاید اونیکه تو روستای دورافتاده ای به دنیا میاد استعداد ریاضی بی نظیری داشته باشه ولی وقتی ۱۳ سااگی شوهرش میدن میتونه استفاده کنه ؟

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
اینا همش حرفه فقط اونی که خود خدا تو قرآن گفته رو قبول داشته باش هر کسی یه تفسیری با ذهن ناقصش میکنه ...

خیلی فکر میکنم یه وقتایی..

میشه کلام قرآن روبگین؟

زندگی شطرنج دنیا و دل است.. قصه ی پر رنج صدها مشکل است.. شاه دل کیش هوسها می شود.. پای اسب آرزوها در گل است.. فیل بخت ما عجب کج می رود.. در سر ما بس خیالی باطل است.. ما نسنجیده پی فرزین او..غافل از این که حریفی قابل است.. بادل صدیق ما او حیله ها..  دارد و از بازیش دل غافل است.. مهره های عمر من نیمش برفت..  مهره های او تمامش کامل است....‌‌
اینا همش حرفه فقط اونی که خود خدا تو قرآن گفته رو قبول داشته باش هر کسی یه تفسیری با ذهن ناقصش میکنه ...

در کامل بودن کلام خدا حرفی نیست ولی تفاسیر بهشت و جهنم برای مردم اون زمانه و برای ادراک امروزی نیست

نظرم اینه اونیکه همچین چیزی گفته تو کشوری با امکانات لازم برای پیشرفرت بوده نه ما که بخوایمم نمیتونی ...

منم اتفاقا همین فکرارو میکنم آخه وقتی همه جا پراز بی عدالتیه پس شرایط همه یکی نیست..

خیلی فکر میکنم یه وقتایی.. میشه کلام قرآن روبگین؟

عزیز دلم منم مثل شما اطلاعات کاملی ندارم ولی یه چیزی رو ۱۰۰٪مطمئنم که هرکسی یه مطلب دینی رو غیراز پیامبر و امام و قرآن گفته باشه قطعا دوروغه تو این دوره همه به دنبال منافعو جلب توجه و این چیزا هستن تازه اینقدر قسم میخورن که آدم اشکش در میاد حرف هیچ احدی رو قبول نکن اصل حرف من اینه

2706