2737
2734
عنوان

غریره جنسی در بچه های 3 ساله

22499 بازدید | 122 پست
امروز از دختر خاله شنیدم در بچه ها همچین چیزی هست صحت داره؟
میترسم واسه دختر 1 سالم چگونه پیشگیری کنیم
در دست قلم دارم از قلب بیان دارم از نزدیک نمی بینم از دور سلام دارم.

چه کسی می داند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی ! چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی ! پیله ات را بگشا ، تو به اندازه یک دنیایی
pish hich marde ghaariibe ee tanhash nazar va albate yadet bashe az too halatash maloome ke chizaee fahmide yana
rasty age too otaghe shomast mogheye nesfe shab momkene nakhodagah rabeteye shomaro bebine o too kole ayandash tasire manfii bezare ooo kheeily chizaye dige ke alan dorost too zehnam nemiad vasat begam

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای راست میگی بهار جون یعنی چی رو پا سوار نشه یعنی وقتی دخترمو میشورم التشو نشورم؟

چه کسی می داند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی ! چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی ! پیله ات را بگشا ، تو به اندازه یک دنیایی
2731
ama yadet baash az hame mohemtar bee hiiich mardi etemad nakon hata hata hata maharemesh nemigam az roo amd ama nakhodagah pish miad va say kon lebasaye pooshide baresh bashe mese joorab shalvari paye lokhtesho nazar marda dast bezanan inaro ke migam harf nist etefaghatie ke too bachegie khodam ooftad o be tazegi ke ba dokhtar khalam ke foghe ravanshenasie chandta keiso vasam matrah karde
وقتی واسش کرم میزنم بعد از شستن احساس میکنم خوشش میاد یعنی فهمیده

ama yadet baash az hame mohemtar bee hiiich mardi etemad nakon hata hata hata karderavanshenasam migoft albate dar morede pesar ke mamanesh oomade o mige ke bacham modam khodesho roo zamiin mimale badan barrasi kardan mibinan ke bale mamane bachasho roo pashh roo saghe pash mioshoonde be halate savarii pasho bala paeen mikarde khoob be alatresh khorde bache nakhodaga gharizash bidar shode
2738
اره بها جون اما من وسط پاشو کرم میزنم

وای خدای من میترسم

من تا حالا حواسم به این چیزا نبوده ممنون از راهنماییتون بازم کمکم کنید که چی کار کنم؟

2706