2737
2739
کسی درباره این بیمارستان ها اطلاعاتی داره در زمینه: دولتی یا خصوصی بودن تشویق به طبیعی یا سزارین رسیدگی ماماها هزینه طبیعی و سزارین نحوه نوبت گیری من بیمه تأمین اجتماعی دارم لطفا راهنماییم کنید میخوام یک بیمارستان انتخاب کنم تشکیل پرونده بدم البته اگر بشه میخوام طبیعی زایمان کنم ممنون
گاهی لحظه های سکوت پر هیاهو ترین دقایق زندگی هستند،مملو از آنچه می خواهیم بگوییم ولی نمی توانیم !
بقیه الله مال سپاهه و چمران نیروهای مسلح.شما رو قبول نمی کنن.ولی مصطفی خمینی خوبه
اگه این زندگی باشه...اگه این سهمم از دنیاست،من از مردن هراسم نیست/ی حسی دارم این روزا،که گاهی با خودم میگم شاید مردم حواسم نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من خاتم طبیعی زایمان کردم ، همه چیزش خوبه ، موقع درد کشیدن یه همراه خانم میتونه کنارت باشه بعد نزدیک زایمانت باید بره بیرون،بیمارستان خصوصیه، برای من 2 میلیون شد چون بیمه تامین اجتماعی بودم، ولی با تکمیلی خیلی ارزون تر میشه

من آزی هستم✋🏻😁

ممنون دوستای گلم، کسی درباره ی بیمارستان نجمیه و میلاد نظری نداره؟
گاهی لحظه های سکوت پر هیاهو ترین دقایق زندگی هستند،مملو از آنچه می خواهیم بگوییم ولی نمی توانیم !
2740