2410
2553
عنوان

کوچک کردن شکم بعد از سزارین...

| مشاهده متن کامل بحث + 150288 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر من خیلی دکتر متبحریه و کاملا به کارش مسلطه
من الان 32 روزه که زایمان کردم دکترم گفت ورزشو شروع کنم گفت تریدمیل خیلی کمک می کنه به جمع شدن شکم
آدمی ساخته اندیشه خویش است فردا همان میشود که امروز اندیشیده است
موریس مترلینگ
بچه ها کسی می دونه چجور میشه بعد از زایمان شکم رو کوچیک کرد؟ من الان 4 ماهه زایمان کردم و 4 ماهه که یکسره شکمبند می بندم اما شکمم همچنان بزرگه!!! چیکار کنم؟؟؟
بچه اولم آرش ۹۲/۵/۲۹ ساعت 00:10 بامداد (یعنی 28مرداد شب) به دنیا اومد! بچه دومم آریا هم متولد ۹۵/۲/۲۲ ساعت ۹:۳۰ به دنیا اومد. هر دوشون توی قم به دنیا اومدند ولی ما پاییز۹۶ رفتیم شهرستان دماوند و تابستان۹۹ برگشتیم و من مهر۹۹ دوباره باردار شدم و بچه سومم دخترم آرشیدا ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۷ صبح به دنیا اومد.
2456
سلام به مامانای عزیز من یک ماه دیگه وقت زایمانمه . و خیلی دلم میخواد سریع به وزن و اندام قبلم برسم میخوام بدونم اگه زایمان طبیعی داشته باشم سریع تر میتونم ورزشو شروع کنمو شکممو کوچیک کنم یا زیاد فرقی ندارد؟؟
سلام دستگاهی هست به نام اولترا زد، که هم باعث آب شدن چربی میشه،هم پوست رو سفت میکنه،البته برای همه جای بدن کاربرد داره(شکم،بازو،پشت،غبغب،ران،باسن و...) توی ایستاگرام اولترا زد رو سرچ کنید نمونه هارو میتونید ببینید.
2714