2752
2734
سلام دوستان خوبم امروز اومدم از این اخلاقم واستون بگم و شما بگید آیا من اشتباه میکنم

4 سال و خورده ایی ازدواج کردیم و خدارو شکر می کنم، ولی... تو این چند سال حتی ماه عس مسافرت دو نفری نداشتیم. یعنی شرایط خوانواده همسرم طوریه که انگاری نمیشه تنهایی منو همسرم یه مسافرت دو نفره بریم ناراحت میشن. چون مادر و دو خواهر مجرد تو خونه داره پدرشون رحمت خدا رفته.

و این ه8میضشه یه حسرت بود تو دلم. تا اینکه من باردار شدم و با شوعهرم صحبت میکردیم که دیگه تنها نیستیم و ...... و من گفتم که حسرت مسافرت دو نفره تو دلمه و خدا خواست یه مسافرت از طرف کار شوهرم ماه پیش واسه خرداد ماه جور شد برای یه هفته. شوهرم گفت چیزی نگیم فعلا.
حالا من موندم اگه بفهمن و قتی خداحافظی میکنیم اگه دلشون بکشنه مادرش خیلی اهل تفریح همیشه هم تو خونه است اگه بهشون میگفتیم حتما مییومدن

ولی خوب ما هم دوست داریم تنها باشیم الان عذاب وجدان گرفتم به نظر شما اشستباه میکنیم
می دونم اگه رفتیم ناراحت میشن و حرفشونو میزنن
خواهش میکنم راهنمایی کنید؟؟؟؟
به سرم میزنه به شوهرم بگم بهشون بگه و از این عذاب راحت شم
چون دوست ندارم هیچ کس ازمون ناراحت باشه و چشم کسی پشت سرمون باشه
خب واسه اینکه ناراحت نشن دروغ مصلحتی بگو .. مثلا فقط میتونست یک نفر همراه ببره :D
فروشگاه سیب زرد ، فروش دی وی دی های تناسب اندام برترین مربیان دنیا : sibezard.ir
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=551948
ایمیل : Daryaei@gmail.com وایبر : 09371697588 **** اگه می خوای لاغر بشی این برنامه رو تو گوشی ات نصب کن : http://cafebazaar.ir/app/ir.farsika.diet/?l=fa
نه نگو
همیشه که نمیشه شما به فکر اونا باشید یه بارم به فکر خودتون باشید
همیشه با شما اومدن دیگه حالا ایندفعه خودتون برید
ممکنه ناراحت بشن چون همیشه با شما اومدن و براشون مثل یه روال عادی شده
ولی نباید توقع داشته باشن ...
خودتون دو نفری برین حالش و ببرین
سری بعد اگه دوست داشتین اونا رو هم ببرین .... اینجوری لطف و محبتتون بیشتر به چشمشون میاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
این همه رو در واسی برای چیه؟

مگه خودت نمیگی مسافرت کاری؟؟؟؟ پس خونوادگی نیست.

تو مسافرت کاری که نمیشه فک وفامیلو برد.

اگه از همین اولین مسافرت کاری نبریدشون عادت میکنن که توی مسافرتهای بعدی که کاریند هم همراهتان نباشند

بعدش هم کم کم تو دیگر مسافرتها نبریدشون

اصلا از این حالت که گفتی خوشم نمیاد. یعنی چی همیشه یکی دنبال آدم باشه. خیلی بد عادت شدن

اصلا رودرواسی نکن و نبرشون حتی اگر گفتید هم گفتید - مسافرت کاریه نه شخصی
این همه رو در واسی برای چیه؟

مگه خودت نمیگی مسافرت کاری؟؟؟؟ پس خونوادگی نیست.

تو مسافرت کاری که نمیشه فک وفامیلو برد.

اگه از همین اولین مسافرت کاری نبریدشون عادت میکنن که توی مسافرتهای بعدی که کاریند هم همراهتان نباشند

بعدش هم کم کم تو دیگر مسافرتها نبریدشون

اصلا از این حالت که گفتی خوشم نمیاد. یعنی چی همیشه یکی دنبال آدم باشه. خیلی بد عادت شدن

اصلا رودرواسی نکن و نبرشون حتی اگر گفتید هم گفتید - مسافرت کاریه نه شخصی