2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
میگن مریضهای قبلیش رو فقط قبول میکنه مادر جون جدید قبول نمیکنه
من مریض نبوی هستم تو بیمارستان از مریضهای خودش شنیدم که میگفتن اینطوری شده
دخترم نهال 30 اردیبهشت 92 قدم در این دنیا گذاشت و زندگیمونو روشن کرد
2714
چرا گیر دادید به کرمنیا این دکتر فقط اسم در کرده دکتر منم بوده با هزار بذبختی تونستم ازش وقت بگیرم . همیشه در حال خمیازس بی دقت ترین دکتریه که تا حالا دیدم هردفعه که رفتم پیشش منو یجوری ترسوند .یه بار پروندمو خوند گفنت شکمت دو سانت کوچیکه این یعنی خطر و احتمال عقب ماندگیه نوزادو کلی چرت و پرت برو پایین سونو بده من با چه حالی رفتم تا طبقه پایین و با چه وضعیتی تو هفته سی و شیش سونو دادم اونم دوباره (هفته پیشش هم سونو داده بودم )خدا میدونه خلاصه بعد سه ساعت معطلی تو بیمارستان کلی اشک ، صرف هزینه سونو نرمال بود وقتی بردم پیشش اصلا یادش رفته بود که چی گفته گفت لازم نبود ه و نرمال بوده . روز زایمانم وقتی فهمیدم مرخصی رفته خیلی خوشحال شدم اصلا دوست نداشتم اون دکترم باشه توی مسیر بیمارستان دعا میکردم شیفش نباشه به پرستارا بگم بهش خبر ندن چون کلی از این اتفاقا افتاد واسم که نمیخوام دیگه اینجا تعریف کنم در کل زایمانم تو صارم خیلی خوب بود چون تو طبیعی پرستارا حرف اول رو میزنن و خانوم میرفندرسکی هم که اون روز دکتر شیفت بودن هم ماه بودو مهربون که اخلاقشون کلی موقع دردکشیدن بهم ارامش میداد معروف هم نبودن و کلی سر زایمانم بالای سرم میاومدن
الینا جون منم رفتم صارم زایمان کردم اما دکترم کرم نیا نبود من پیش خانم دکتر سیدی مقدم رفتم خداییش کارش خوب بود ازش راضی بودم برام حسابی وقت میذاشت و با دقت حرفامو گوش میکرد و همه چیو بهم کامل توضیح میداد خدارو شکر برای زایمانم هم مشکلی نداشتم
الینا جون منم رفتم صارم زایمان کردم اما دکترم کرم نیا نبود من پیش خانم دکتر سیدی مقدم رفتم خداییش کارش خوب بود ازش راضی بودم برام حسابی وقت میذاشت و با دقت حرفامو گوش میکرد و همه چیو بهم کامل توضیح میداد خدارو شکر برای زایمانم هم مشکلی نداشتم