2737
2739
عنوان

کادو روز مادر چی بخریم

5042 بازدید | 33 پست
من موندم چی بخرم توی فروردین 24-28 هم مامان هم مادر شوهر مهمون ما سفر شمال بودند هزینه سفر بالای 500 هزار شد نمی دونم کادو بخرم یا نه؟
چه بسیارند انسان هایی که بالای خط فقر هستند

و زیر خط فهم

من فردا قراره برم برای هردوشون بلوز مجلسی بخرم تا ببینم فردا چی میشه زنده ام یا مرده
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
آخه خواهر شوهرام بعضی وقتا چیزی نمی خرند یا در حد گل یا کیک سر و تش رو هم میارند با اینکه وضع مالی عالی دارند مثلا یکی شون پارسال با خرج اداره شوهرش رفتن مشهد مادر شوهر من رو هم بردند گفتند کادوی روز مادر اون یکی هم که پولدار تر از همه ما هاست شیزینی خرید

و زیر خط فهم

آخه خواهر شوهرام بعضی وقتا چیزی نمی خرند یا در حد گل یا کیک سر و تش رو هم میارند با اینکه وضع مالی عالی دارند مثلا یکی شون پارسال با خرج اداره شوهرش رفتن مشهد مادر شوهر من رو هم بردند گفتند کادوی روز مادر اون یکی هم که پولدار تر از همه ما هاست شیزینی خرید

و زیر خط فهم