2733
2734
نه نارس نبود به موقع به دنیا اومد ولی از 4 ماهگی خوب وزن نگرفت، خیلی آزمایش هم دادم ولی چیزی نبود منم همین مشکل رو دارم دوهفتس غذا تقریبا نمی خوره، به دکترش هم می گم می گه کاریش نمیشه کرد!!!! حالا باز شما پسرت وزنش که خیلی خوبه با اینکه نارس بوده ولی الان وزن خوبی داره من چی بگم که 2 کیلو کمبود وزن داره به قول شما اصلا انگار گرسنه نمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
سلا اکی جون اینم آدرس

سلام. میشه بگید قد فرزندتون الان چطوره؟ منم شرایط اون زمان‌شما رو دارم. قد تولد پسرم ۴۴ و قد یک سالگی ۷۵ شده. نسبت به هم سن و سالاش کوتاهه. خیلی غصه میخورم. میخوام بدونم ممکنه بعدها بلند بشه یا نه؟ ممنون میشم جواب بدید