2733
2734
بعد از غر زدن ها مون کمی هم از عکسشون بگیم.با اجازه سروناز جون که غردونی رو راه انداخته جای این تاپیک هم خالی بود.
یه هفته با شوشو قهر بودم و خیلی بد بود، دیشب تایپیک زده بودم که خیلی ناراحتم، اما الان باهاش آشتی کردم و خیلی خوشحالم، الان یاد بغل کردنای شوشو محبتش می افتم حالم خیلی خوب می شه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من صدایه بهترین دوست زمونه دوران دانشگاهی مو بعد از 11 سال دیروز تلفنی شنیدم و تمومه خاطرات دوران غربت و شبایه امتحانو و شیطنتهایه اون روزا واسم پررنگ شد انگار فاصله ها هرگز حریف خاطرات نمیشن.کاش شماره تماس همشونوداشتم که هر وقت دلم واسشون لک زد صداشونو میشنیدم
2738
وقتی دخترم با هام حرف می زنه و مامان بازی می کنیم و ادای منو در میاره من عاشقانه خدا را شکر می کنم....
ممنونم خدا که این فرشته کوچولو رو به من دادی
بچه ها باور کنید دختر من عین فرشته ها می مونه فقط دو تا بال پشتش کم داره چشماش طوسیه موهاش بور لپاشم خوردنیه الهی قربونش بشم. خدا همه نی نی ها رو واسه ماماناشون حفظ کنه انشااله
دلم می خواهد با همه واقعیت ها خداحافظی کنم بگویم بروید من با خیالم تنها می مانم...
امروز رفتم برای بچم یه عالمه خریدهای خوب کردم ماهیچه و کورن فلکس نستله و کره گرونقیمت کاله و نوشیدنی کفیر واسه خودم حس خوبی دارم حالم خوبه میخام بیشتر به بچم برسم.

2706