2733
2734
عنوان

خانمای وارد به رنگ مو یک لحظه........

442 بازدید | 15 پست
من قبل عید موهامو رنگ قهوه ای شکلاتی تیره تقریبا تو مایه های نسکافه ای رنگ کردم ولی الان بعد از چند بار شستن تغییر رنگ داده و نوک موهام که مش داشت کاملا مشا معلوم شده همینطور جلو موهام چن تا شاخه سفید داشتم اونام رنگشون رفته ریشه موهامم که جدید درومده تیره ست خلاصه افتضاحی شده!!!!!!!!!!
شماها چه پیشنهادی دارین؟ چه رنگی بذارم که همه رو بپوشونه ؟ خواهشا یه فرمولی بدین که بتونم تو خونه انجام بدم قبل عیدیه رفتم آرایشگاه 150 تومنم ازم گرفت ولیییییییییییییییی
اینم بگم من زیاد اهل رنگ کردن مو نیستم و تو این زمینه خیلی ناواردم
ممنون از همه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رنگ تنباکویی بگذار رنگ okeeaشماره 6 تنباکویی یادت باش نسبت اکسیدانش را رعایت کنی وهی چک کن رنگش را....اگر زیاد سفید داری بیشتر بگذار
دیروزبرای کودکی گریستم که کفش نداشت...امروزبرای مردی که پاندارد...فردابرای خود که هیچ!!!!!!!!

2731
بله بروشورش توضیح داده ولی زیاد دقیق نیست فقط نسبت اکسیدان را رعایت کن
دیروزبرای کودکی گریستم که کفش نداشت...امروزبرای مردی که پاندارد...فردابرای خود که هیچ!!!!!!!!

2738
5 یا 6 دودی خاکستری همه رو با هم میپوشونه
اول ریشه هاتونو بذارید از پشت به جلو
بعد از 10 دقیقه ساقه ها
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
ببخشید من الان دوباره خوندم
قهوه ای شکلاتی تو مایه های نسکافه ای ؟؟؟؟؟؟؟
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
مرسی آهو جونم
کوکی جون من از رو کاتالوگ میگم ! گفتم که خیلی اهل رنگ کردن نیستم آخه رنگ قهوه ای شکلاتی که آرایشگره می گفت تو مایه های شیر شکلات بود
منم نسکافه ای و قهو های شکلاتی تیره و مسی ماهاگونی رو بهش نشون دادم گفتم تو این مایه ها می خوام! معلومه خیلی واردم نه؟خخخخخخخخخخخخ
برا همین اینجوری نوشتم!!!!!1
2706