2733
2734
می خوام بدونم چه غذاهایی میشه باهاش پخت مصرف روغن و اینا دارن ؟ سولادارم چی بهتر از مایکروفره ؟ ممنون
من هواپز دارم.ازش خیلی استفاده میکنم.واسه پخت سبزیجات,سیب زمینی,مرغ تنوری,پیتزا,پیراشکی.درجه حرارتش و تایمرش اجازه پخت همه چی میده.یه بارم کیک پختم توش با این پودرای آماده.من که راضیم
مامان شهیار ...نه شهریار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مننم هواپز دارم اونجور که دوست دارم نیست یه هیتره که فقط روی غذارو زیادی برشته و داخلش نپخته فقط پیتزا یا هات داگ من توش درست میکنم

اونم هی باید بری سر بزنی و هزار بار زمان بدی و کم و زیاد کنی

مثلا کیک خوب در نمیاد یا مرغ کنتاکی و ..... یه جورای دلمو زد و دوسش ندارم

اما سولاردام هم دارم عالیههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

باهاش لازانیا پیتزا نون گرم کردن غذا گرم کردن مرغ کنتکی عالییییییییییییییییییییییییییییییییییی جوجه کباب

سبزی خشک کردن همه چی باش راحت درست میکنم

یه دفترچه داره همه غذایی یاد داده و کلاس آشپزی هم داشت من رفتم خوب بود

به نظر من سولاردام بگیر

زندگی تعداد نفسها نیست!زندگی تعداد لبخندهای کسانیست که دوستشان داریم....

2740
سلام خانما
من هوا پز دارم ولی ازش استفاده ای نمیکنم.
لطفا مامان شهریار جون و بقیه بگین چطوری باهاش این غذاهارو درست میکنید. خیلی ممنون میشم
خدایا مرسی که هستی.مرسی که دوستم داری.ببخشید بعضی وقتا کم کاری می کنم و تو هم چنان هوامو داری.خداجونم لطفا مراقب همسرم دخترم و نی نی تو دلم باش☺️مرسی که اینقدر خوبی❤️
مرسی از لینک میشه مارک و قسمت سولاردام و هواپزتون رو بگید که بدونم چه مارکی بگیرم من سولاردام ال جی امروز یک و چهارصد و یک ششصد قیمت کردم هواپزا هم از صد بود تا دویست چند لیتری بگیرم و چه امکاناتی رو در نظر بگیرم ؟
مرغ رو تو هواپز میزاری داخل سینیش کف هواپز هم آب میریزی هویج وسیب زمینی هم تو میزاری و طبق درجه میزاری بپزه
خودم امروز گذاشتم مرغ روی گاز پخت بعد با آبش گذاشتم توی هواپز روش برشته شد
لطفا مامان شهریار جون و بقیه بگین چطوری باهاش این غذاهارو درست میکنید. خیلی ممنون میشم

بمنم بگید من هی شوهرم غر میزنه تو وسیله برقی برا دکور میخری سرخ کن و ساندویچ ساز رو از چشمم در آورد میخوام این ها رو واقعا کاربردی باشه بگیرم سرخ کن رو برا روغن زیادش کم مصرف میکنم ساندویچ سازمم به خاطر پنیر پیتزای زیادی که میخواد کم مصرف میکنم
میدونی چیه بنظره من شما باید ببینی که هواپز یا سولاردام رو برای چه کاری میخای !!!!!
بعد بری بخری
منم اولش میخواستم سوولاردام بخرم اما دیدم با نیازایی که من میخام هواپز به دردم میخوره
2706