2737
2734
سلام مامانا من 2 ساله زایمان کردم پوست زیر دلم شله و شاید یک کیلو توناحیه شکم اضافه داشته باشم حالا حتما حتما میخوام برم کرایو کنم اکثر تاپیکای بچه ها رو خوندم اما شمار ه هیچ دکتری و پیدا نکردم میشه خواهش کنم اگه تجربه ای دارید یا دکتر یا کلینیکی رو میشناسید معرفی کنید؟واسه 5 شنبه حتما میخواممم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من قبل باردای تخت بود شکمم هیچی اضافه نداشت الانم با لباس اصلا اصلا معلوم نیست همه فکر میکنن تخته تخته اما وقتی لباس ندارم دیونه میشم یه کمم وسواس گرفتم
2728
2738
ببین عزیزم منم میخواستم انجام بدم. اما تحقیق که کردم دیدم بیشتر دستگاههای موجود در ایران چینی هستن و به خاطر همین نتیجه خوب نداره.

من چند روز پیش رفتم وقت بگیرم. دکتره نبود و منشیش تازه کار بود. گفتم میشه دستگاهشو ببینم. رفتم پشتشو نگاه کردم دیدم نوشته made in china

اما دکتره که اومد ازش پرسیدم گفت دستگاهمون اسپانیاییه. منم خیلی از دروغش بدم اومد. قیدشو زدم. شروع کردم به ورزش
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2706