2733
2734

من آبروم کمه بعد زایمان انشالا برم میکرو کنم 😍😍😍

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ی ذره ابرو ژاپنی داده بهم خدا 😂😂

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁
میکرو چه جوریه خوبه شما میدونی هزینش چقده

تتو خیلی باریک و مویی و طبیعیه پارسال 400 بود الان نمیدونم 

2731
تتو خیلی باریک و مویی و طبیعیه پارسال 400 بود الان نمیدونم 

آها مرسی آخه سایم پاک شده دوست ندارم دوباره بزنم اولش که خیلی پررنگ و ضایع بود الانم که کمرنگ شده

این نیز بگذرد...                                   
ماشاالله قشنگه چشم و ابروت به نظرم دست بهش نزن خودش خوبه

مرسی عزیزم 

ی جاهاییش خالیه آخه 

فکر کنم میگن با لیزر کامل پاک میشه البته منم خودم ندیدم فقط شنیدم اینجا

اره منم شنیدم . البته ازوقتی پاک کردم رفته رفته داره کمرنگ میشه

حراجی من http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=850601&PageNumber=1
چشمات انگارلنزه خیلی قشنگه

نه مظلوم شدم اینجا مثلا 😂 قربونت 

اره منم شنیدم . البته ازوقتی پاک کردم رفته رفته داره کمرنگ میشه

آره خودش به مرور میره چرا میکرو نمیکنی همینی که دوستمون میگه شاید منم اونو انجام بدم دیگه سایه نمیزنم 

این نیز بگذرد...                                   
آها مرسی آخه سایم پاک شده دوست ندارم دوباره بزنم اولش که خیلی پررنگ و ضایع بود الانم که کمرنگ شده

حتما کارای میکرو رو ببین خیلی خوبو طبیعیه

سایه قدیمی و غیر طبیعیه