2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
azizam khahare man in sorkh kon ro dare va aslan razi nist avalan baraye sorkh kardan kheili zaman mibare va ham masrafe barghesh balast va inke hame chiz ro nemishe toosh sorkh kard be khatere oon ghashoghi ke toosh micharkhe masalan age khasti morgh toosh sorkh koni bayed be ghataate kheili riz taghsimesh koni va kheili ham zaman mibare masalan 45 daghigh baraye sorkh kardane sibzaminihaye amade sorkh shodan
!
خوبه برای سیب زمینی خیلی خوبه جوجه سرخ شده ناگت میگو در کل بد نیست
من از مصرف برقش اطلاعی ندارم ولی از نظر زمانش مثلا سیب زمینی 25 دقیقه یا مرغ خام 40 دقیقه که هم پخته میشه و هم سرخ میشه که از نظر اندازه هم می تونی مرغ را که 8 تکه شده توش سرخ کنی البته اندازه کوچک یا متوسطش بهتره . ماهی هم توش خوب میشه ولی همه چیز رو نمیشه توش سرخ کرد
من275 خریدم اگه سوالی داشتی خوشحال میشم کمکت کنم
2738
من دارم .خیییییییییلی چیز خوبیه. واقعا عالیه. حتی میتونی توش خورشت هم بپزی.من سه سال پیش واسه رو جهازم خریدم .اونموقع حتی نمایندگی تفال هم توی فروشگاهش نداشت. بعد از چند روز برام آورد.نزدیک 400 بود قیمتش.
راستی من توش دسر سیب هم درست کردم
خدایا به خاطر خوشبختی بینظیری که بهم دادی خیییییلی ازت ممنونم...
CafeMom Tickers