2733
2734
عنوان

سلامتان را به امام رضا(ع) میرسانم...

2946 بازدید | 95 پست
اللهم صل علی محمد و ال محمد - و عجل فرجهم

با نام رضا به سینه ها گل بزنید

با اشک به بارگاه او پل بزنید

فرمود که هر زمان گرفتار شدید

بر دامن ما دست توسل بزنید

سلام دوستای خوبم
اگر امام رضا(ع) عنایت بفرمایند و دعوت کنند با یه دنیا امید و آرزوهایتان به پابوسش خواهم رفت...
اگر خدا بخواهد شنبه مهمان صحن و سرای بی نظیر آقا و مهمون الطاف بیکران امام بزرگوار هستیم... اگر دوست داشته باشید و قابل بدونید نائب الزیاره تک تک شما دوستای خوبم هستم... اگر پیامی برای امام مهربانی ها دارید به دیده ی منت و به روی چشم دل... با دنیایی امید به مهربانی هایش و بزرگواری هایش پیامتان را به نسیم برکاتش میسپارم تا در این ماه بزرگ و پر خیر و برکت نسیم رحمتش به روز و روزگار شما هم بوزد...
با نهایت افتخار سلامتان و عاشقانه هایتان را به محضر پربرکتش خواهم رساند... به این امید که نظر لطفی هم به این بنده ی حقیر بفرمایند...

ریحانه جونم بهترین عیدی میلاد پیامبر برای ما بود و 29 دی ساعت 12.30 اومد بغلم... خدایا همه ی مهربونیهات رو شکر...
من نذر داشتم بعد به دنیا اومدن دخترم برم به پابوسش
الان هشت ماهه
ازطرف من نائب الزیاره باش و از طرف من ازش بخواه مارو بطلبه بتونیم بعد امتحانات پسرم بریم زیارتش
دیدنی ها کم نیست ..... من و تو کم دیدیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
فاطمه جون، سیندرلای عزیز، دختر آذربایجان گل و رز نازنین به روی چشم... اسمهاتون رو یادداشت کردم
شما دعا کنین که من برسم تو صحنش اسم تک تک شما رو خواهم برد و دعا گوتون خواهم بود
ریحانه جونم بهترین عیدی میلاد پیامبر برای ما بود و 29 دی ساعت 12.30 اومد بغلم... خدایا همه ی مهربونیهات رو شکر...
2740
خوش به سعادتتت
من هم اسفند ماه زیارت آقا رفته بودم و هم فروردین
ولی اینقدر دلم هواشو کرده و باز هم می خوام برم که نگو هر چی که بیشتر میری بیشتر تشنه ترش میشی
هر چیزی که در این دنیا برای من رخ می دهد ، به نفع من است . چون من همه چیز را به خدا سپرده ام.
خوش به سعادتت
واقعاً منم عجیب دلم هواشو کرده
اینقدر دلم می خواست ماه رجب اونجا باشم ولی فعلاً که نشده
سلام منم بهش برسون و برام خیلی دعا کن
از امام رضا بخواه مشکلاتمو خودش حل کنه
عشق فقط یک کلام ،،،، مهدی (ع) .... می شه برای حل مشکلم فقط یه صلوات بفرستی ! خیلی محتاج دعاتونم ...
2706