2752
2734
چند روز پیش یه پاکت شیر کوچولو از این نی دارا رو باز کردم و خواستم گرمش کنم تا تو خواب به پسرم بدم چون تو بیداری شیر نمی خوره. کلش لمه شده بود و خراب شده بود.
انقضاش هم تا شهریور ماه بود از شهروند هم گرفته بودم.
خیلی مراقب باشید. چون این شیرها رو بچه های دیگه بدون امتحان میخورن خدایی نکرده مشکلی براشون پیش نیاد. حتما قبلش از سالم بودنش مطمئن بشید.
فقط نمی خواستم نام شرکت رو بگم شاید تمام شرکتها شرایط نگه داریشون اینطوریه و امکان خراب شدنش باشه
Lilypie Premature Baby tickers
منم چند وقت پیش تو یه فروشگاه بودم دیدم اقاهه یه ظرف ماست دستشه داره با داد و فریاد میاد که ماست را ببینید وقتی درشا باز کرد کلا کپک زده بود و یه بوی خیلی بد میداد با اینکه تاریخ مصرف داشت فروشنده سریع ازش گرفت و قایمش کرد
نمیدونم چرا لبنیات اینقدر افتضاح شده

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
مامانم دیروز یه بسته پنـــیر خرید تا آخر خرداد انقضا داشت روش همش کپک بسته بود! زنگ زدیم به شرکتشون!! خانمی که تلفنو برداشت گفت مــاشینایی که بار رو می رسونن برای اینکه مثلا بنزین کمتر مصرف بشه یا همچین چیزی دمای یخچالشون رو میارن پایین و باعث زود خراب شدنش میشه!!!!!!!!!!!!!!! حالا این حرف چقد عقلانی هست رو نمیدونم!! بعد هم یه کد رو بسته زده بودن که گفت بخونید تا پیگیری کنیم!! به همین راحتی 4تومن پنیر آکبند راهی سطل آشغال شد!
صبــــر،اوج احتــرام به حکمـت خـداست!
من شیر لیتری میگیرم و میارم خونه نیم ساعت میجوشونم و میذارم یخچال هم کیفیت بهتری داره هم از این مشکلات پیدا نمیشه.

ماست و پنیر رو هم از همین لبنیاتیها میگیرم نه سوپر و فروشگاه خیلی موادشون تازه تره.

الان که تازه هوا خنکه بذارید تابستون بشه اونموقع وضع از اینی هم که هست بدتر میشه.
ترجمه متون انگلیسی به فارسی faricharmed@gmail.com

عضو کلوب مترجمان نی نی سایت http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=18292
واقعا خدا به بچه هامون رحم کنه که مواد غذایی که میخورن معلوم نیست با چی تهیه میشه.

بخدا وقتی شوشو ماموریت میره میگم گوشت و مرغ و اینا رو از مناطق روستایی شهرستانها اگه میتونه بخره بیاره که غذای سالم به این جوجه های طفلی بدم.

گوشتای تهران رو میپزی رنگش قهو های میشه ولی گوشتی که از شهرای دیگه میخریم رنگش صورتی هست.

طعم مرغ هم واقعا فرق داره.

قیمتش هم اینجوری به صرفه تره.
ترجمه متون انگلیسی به فارسی faricharmed@gmail.com

عضو کلوب مترجمان نی نی سایت http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=18292
2706