2733
2734

سلام مامانای گل

روزتون به خیر

من دومین بارداریمه و زایمانم سزارینه. 

و الان 37 هفته و دو روزم.

برای 38 هفته و دو روز دکتر تازه برام سونو نوشته. و میگه احتمالا زایمانت 39 هفته و دو روز باشه. هنوز هم بهم نامه بستری نداده.

میخواستم ببینم شما روز هفته چندم بارداریتون زایمان کردید؟

خدایا ممنونم که هوامو داری       لطفا مواظب کوچولوهای ناز و شیطون و دوست داشتنی من باش      

و اینکه ایا 39 هفته و دو روز برای سزارین دیر نیست؟؟

احتمال نداره زودتر دردم بگیره؟؟

خدایا ممنونم که هوامو داری       لطفا مواظب کوچولوهای ناز و شیطون و دوست داشتنی من باش      

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
و اینکه ایا 39 هفته و دو روز برای سزارین دیر نیست؟؟ احتمال نداره زودتر دردم بگیره؟؟

اگه مشكل خاصي نداشته باشي دير نيست ، اتفاقا براي بچه هم بهتره و كاملتر ميشه ، منم 39 هفته و يك روز زايمان كردم

اول انسانيت 

میترسم زودتر دردم بگیره و مجبور شم با دکتر کشیک زایمان کنم. هر چند یه نامه بهم داد که اگر مشکلی پیش اومد، بلوک زایمان به دکترم اطلاع بدن ولی چون بیمارستان طرف قرارداد بیمه ام هست، میترسم خودش نیاد.

من 39 هفته و 5 روز سزارین شدم 

وای چه دیر.

چه دل و جراتی داشتی تا اون موقع صبر کردی

به منم اوليين روز از هفته 39 وقت سزارين داده ببين وقت سزارين رو از روي سونوها ميدن شايد سونو از&nbs ...

نه اتفاقا برای من از تاریخ پریود داره حساب میکنه.

و یه نکته اولین روز از هفته سی و نه میشه 38 هفته و یک روز.  

الان دراصل برای من هم داره توی هفته چهلم وقت میده.

نه اتفاقا برای من از تاریخ پریود داره حساب میکنه. و یه نکته اولین روز از هفته سی و نه میشه 38 هفته ...

خيلي دير داره بهت نوبت ميده

من همين ديروز دكتر بودم .دكترم ميگفت ٣٨ كامل بشه بهتره در بياريم يهوقت مدفوع نكنه تو شكم.هر دكتري يه نظري داره اگه قبولش داري بهش اعتماد كن

2706