2733
2739
دوستای گلم ایشالله اخر ماه یه سفر به همدان و کرمانشاه داریم. جاهای دیدنیش رو پیدا کردم.میشه لطفا ادرس و اسم رستورانای خوب و جایی که بتونم سوغاتیی خوب بخرم رو بهم بدین.
خانواده ی خوشبخت چیزی جز بهشت زودرس نیست.
رستوران تو کرمانشاه برای دنده کباب برو طاق بستان رو بروی ورودی اگه اشتباه نگم بهارستان پله میخوره میره پایین بیرون سی متری دوم روبروی پارک درخشان یک غدا بیرون بر هست برای سوغاتی اگه نون برنجی و اینا میخوای باید بری خیابون نواب روبروی بازار اسلامی فروشگاه گلریز صفایی البته یکیم توی پارکینگ شهرداری هست - هر کاری کردم اسمشو یادم نمیاد- اونم خوبه پارچه لباس محلیم که بازار داره جاهای دیدنی هم بگو کجا ها را پیدا کردی که بهتر راهنماییت کنیم
مرسی عزیزم.روغن خوب از کجا بخرم؟ جاهایی که پیدا کردم. ظاق بستان بیستون معبد اناهیتا تکیه معاون غار قوری قلعه سراب نیلوفر همینا رو نوشتم البته غار و سراب رو نمیدونم برسیم بریم یا نه؟ چونتقریبا 2 روز هستیم اونجا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خودم همه جا میبرمتتتتتت
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
سراب نرو ولی غار برو به نظرم ارزش داره البته اگه همدان میری برو غار علیصدر
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
سراب نیلوفر نرو چون تا جایی که من میدونم ار نیلوفر فقط اسمش مونده البته اگه رسیدی سراب صحنه برو خیلی محیطش خانوادگی تر و سرسبر تره روغن اصل تو شهر گیرت نمیاد البته یک سری پاستوریزه هست که تو همون نون برنجی فروشی ها هست معمولا بیشتر روغنها قاطی داره ما خودمون اشنا تو روستا داریم برامون میخره همدان گنجنامه و غار علیصدر حتما برو اگه اهل سفال و این چیا هستی شهرهای بهار و لاله جین کلی سفال با قیمت مناسب دارن
سلام من همدانی هستم البته ازدواج کردم شهره دیگه ازهمه جا بیشتر تپه عباسابادو دوست دارم مخصوصا شبا حتما برو
من با هیچکس بر سر آیین و باوری که دارد نمی جنگم... چرا که خدای هر کس همانیست که خرد او می گوید
2738
خودمم خوندم تو نت که سراب نیلوفر چیزی نمونده ازش پس نمیریم. تپه عباس اباد کجا میشه دقیقا.ادرس دقیقتر میشه بدی پس روغن اصل گیرم نمیاد.اون قوطیها رو که همه جا دارن.اخه.میخواستم محلی باشه .حیففف
اگه میخوای دنده کباب بخوری که حتما حتما این کارو بکن برو کبابی رضایی توی طاق بستان عآلیه از هر کی بپرسی اونجا بهت آدرس میدن..فست فود خوب زاگرس توی مصدقه که به نظرم از بقیه جاها بهتره من قبل ازدواج کرمانشاه بودم الان تهرانم
من و خداوند هر روز صبح فراموش می کنیم.. "او" خطاهای من را و"من"لطف او را!!