2733
2739
ممنون میشم
من خدایی دارم ، که در این نزدیکی است نه در آن بالاها مهربان ، خوب ، قشنگ چهره اش نورانیست گاهگاهی سخنی می گوید ، با دل کوچک من، ساده تر از سخن ساده من او مرا می فهمد ، او مرا می خواند ، او مرا می خواهد …
آرزویم این است دلت خوش باشد/نرود لحظه ای ازصورت ماهت لبخند/نشود غصه دمی نزدیکت /لحظه هایت همه زیبا باشند /از خدا میخواهم که تورا سالم و خوشبخت بداردهمه عمر/ونباشی دلتنگ /نازنینم تولدت مبارک
وزگارت پر مراد ...
روزهایت شاد شاد ...
آسمانت بی غبار سهم چشمانت بهار ...
قلبت از هر غصه دور ...
بزم عشقت پرسرور ...
بخت و تقدیرت قشنگ ...
عمر شیرینت بلند ...
سرنوشتت تابناک ...
جسم و روحت پاک پاک
تولدت مبارک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون مرسی عالیییییییییییییییییی
من خدایی دارم ، که در این نزدیکی است نه در آن بالاها مهربان ، خوب ، قشنگ چهره اش نورانیست گاهگاهی سخنی می گوید ، با دل کوچک من، ساده تر از سخن ساده من او مرا می فهمد ، او مرا می خواند ، او مرا می خواهد …
2728
نمیدانم هم اکنون کجا مشغول لبخندی فقط یک آرزو دارم که در دنیای شیرینت میان قلب توباغم نباشد هیچ پیوندی تولدت مبارک
خداخیلی بزرگتر از اونه که بشه باگناه کردن ازش دور شد
خواهان آنم که ضربان قلبت به لبخندهای مکرر تکرار شود وهرآنچه به دل آرزویش داری به هر بهانه ای ازآن تو باشد
خداخیلی بزرگتر از اونه که بشه باگناه کردن ازش دور شد