2752
2734
عنوان

مامانا شمام مثل من حساسین یا ..

173 بازدید | 21 پست

بچم نزدیک ۳ سالشه.غیر از کنار خودم و شوهرم دلم میلرزه وقتی بخوام حتی واسه نیم ساعت بچمو به کسی بسپرم. منظورم از کسی مادرم خواهرم هست. بقیه که اصلا نمیذارم.مامانم بعضی موقع ها موقع خرید با کالسکه میبردش بیرون میدونم که مواظبشه اما هزار تا فکر میاد تو سرم و تا اونا برگردن کلی استرس میگیرم.کسی هست مثل من باشه؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

حساسیتت طبیعیه ولی خب اصن خوب نیست منم حساس بودم اما بخاطر شغلم مجبورم دختر نه ماهمو بذارم پیش مادرم و مادرشوهرم دیگه کنار اومدم

دختر نازم غافلگیرمون کرد و بیست روز جلوتر تشریف فرما شد☺️
نه من این جور نیستم پیش  مامانمینا خیالم راحته اما پیش کس دیگه نمیزارم اصلا

مثلا به این فکر نمیکنی که از خیابون رد شدنی،مامانت یه لحظه حواسش نباشه و خدای نکرده اتفاقی بیفته؟؟من به اینجور چیزا فکر میکنم قاطی میکنم 

نه اینطور نیستم حتی حاضرم شبا هم بمونه پیششون

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

من یه خواهر دارم بچشو میسپاره دست ما خودش ساعت ها میره میگرده،یادمه چهارماهش بود بچش از ساعت۹صبح ولش میکرد میرفت تا۱۲و یک ظهر بعد می اومد شیرش میداد کلا پسرخاهرم توی سختی بزرگ شد😂

بنظرم الکی حساسی عزیزم چیزی نمیشع اگه بخای اینجوری

کنی ک نمیفهمی چجوری داری زندگی میکنی اصلا

منم مثل شمام😏بابام ازم ناراحت میشه که نمیذارم ببردش بیرون ولی دست خودم نیست

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
مثلا به این فکر نمیکنی که از خیابون رد شدنی،مامانت یه لحظه حواسش نباشه و خدای نکرده اتفاقی بیفته؟؟من ...

نه عزیزم اگه این جوری باشه که باید وقتی با خودمم هس این طوری فکر کنم 

البته من از مامانم دورم دو سه ماه یه بار میرم کلا بیشتر با خودمه همیشه

خدایا شکرت 🙏🏻
پسر من فقط خونه مامانم وایمیسته چون از نوزادی گذاشتمش.جای دیگه هم اصلا نه خودم میذارم نه اون میره

اره خونه باز فکرم کمتر مشغوله. هر چند به اونم فکر میکنم الان سرش میخوره جایی الان میفته وای 🤯

2706