2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام دوستای خوبم امیدوارم یکی به این تاپیک سر بزنه و جوابمو بده من 22هفته دوقلو باردارم و تقریبا یه هفتست بالای کمرم(همونجایی که قولنج میکنه) موقع درازکش میگیره و قولنج میکنه شبا از دردش بیدار میشم هرچی خودمو میپوشونم فایده ای نداره،یکی راهنماییم کنه لطفا در ضمن اگه میشه منم عضو گروه مامانای دوقلو کنید
2740
سلام بر همه مادران دو قلو دار... من از صفحه اول با لذت تک تک پیام ها رو خوندم چون عاشق دو قلو ام... ولی فعلا خدا هیچ بچه ای توی طالعم برام نگذاشته شاید روزی بیام و بگم که منم بلاخره دو قلو دار شدم چون می خوام ای وی اف کنم... لطفا برام دعا کنید چه به نی نی های ناز شیر می دید چه بار دارید و دست می کشید رو شکم هاتون برای این بنده حقیر دعا کنید
درسته که پنج سال شده... درسته که دوبار حس مادر بودن رو برای چهار هفته تجربه کردم وبازم ناامید شدم ولی من ميدونم بلاخره مامان میشم. دوستان لطفا برای مامان شدنم فقط يه لحظه از خدا بخوايد.. برای دومین بار دارم وارد سیکل پانکچر میشم تروخدا برای موفقیت بودنم از خدای مهربون بخوايد فقط یک لحظه... امیدم به خداست دوتا گو گو لی هام رو که از دست دادم باهم بهم بده .خدایا سومین پانکچرم شدم .اخرین انتقالم دادم .دیگ تلاش اخرم بود خدا کمک کن .
2706