2733
2734

امروز حرف کلاس اولی و مدارس بچه ها بود تو یه جمعی .میگفتن‌اونایی که غیر انتفاعی میرن تکالیفشون رو کامل تو مدرسه انجام‌میدن و میان خونه راحتن ولی دولتی ها پا به پای بچه باید نشست و کلی تکلیف تو منزل دارن .

....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شما تجربه داریددر این زمینه یا معلم هستید ؟

دوستم معلم هست تو غیرانتفاعی.خیلی هم تکالیف منزل میده به شاگرداش.وخبر دارم معلم های دیگه هم همینن.چندباری رفتم مدرسشون

خدایا هرکسی رو دقیقا بذار همونجایی که واسه دیگری میخواد.این منصفانه ترین آرزوست.

پارسال که اشک ما دراومده بود

هرچی اعتراض میکردیم به معلمش کمتر تکلیف بگو و کار بخواه واسه تو خونه میگفت نمیشه.من به کل زندگی رو تعطیل کرده بودم ،مهمون میخواست بیاد میگفتم فقط چهارشنبه پنجشنبه

2738
دوستم معلم هست تو غیرانتفاعی.خیلی هم تکالیف منزل میده به شاگرداش.وخبر دارم معلم های دیگه هم همینن.چن ...

ممنون از جوابت .اینا که داشتن میگفتن ما مدرسه غیر انتفاعی میفرستیم چون دیگه خودمون و بچه راحتیم .

....
ساعت یک ربع به یک تعطیل میشه

چه خوب  .نمیدونم اینا دقیقا از چه جور مدارس غیر انتفاعی صحبت میکردن ولی میگفتن ساعت یک ربع به دو ۲ و ۳ تعطیل میشن .چه تایم مدرسه اش خوبه

....
ممنون از جوابت .اینا که داشتن میگفتن ما مدرسه غیر انتفاعی میرفستیم چون دیگه خودمون و بچه راحتیم .

نمیدونم مدرسه ی اونا چطوره ولی فک کنم سیس الکی اومدن برات.بچه ی بدون تکلیفم مگه داریم اصلا

خدایا هرکسی رو دقیقا بذار همونجایی که واسه دیگری میخواد.این منصفانه ترین آرزوست.
نمیدونم مدرسه ی اونا چطوره ولی فک کنم سیس الکی اومدن برات.بچه ی بدون تکلیفم مگه داریم اصلا

منم تعجب کردم گفتم بنده خدا اونا که پول ندارن با اونا که پول دادن برا مدرسه چقدر متفاوتن.بازم ممنونم 

....
منم تعجب کردم گفتم بنده خدا اونا که پول ندارن با اونا که پول دادن برا مدرسه چقدر متفاوتن.بازم ممنونم ...

😄😄😄😄فدات عزیزم

2706