2737
2739
نوارهایی که لایه مشبک دارن بسیار خطر افرینه واینکه ازهرنوع نواری استفاده نکنین خیلیاشون بازیافتی هست ...

نظرت برام جدید بود... 

بعد کلی گشتن درباره ی بهداشتی بودن نوار به پیام تو رسیدم.

خوشحالم که دید تو به اشتراک گذشتی 

حالا فکر میکنی کدوم مارک نوار بهداشتی بازیافتی نیست و از نظر بهداشتی خوب هست؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرم تافته ها خوبن همونایی که رنگی رنگی هستن و تو بسته بندی سیاه گزاشتنشون

یکی از دوستان عکس الویز صورتی گزاشته بود اونا لایه مشبک ندارن تا جایی که من میدونم و از اون کلفت های پنبه ای هستن در ضمن جنسشونم خیلییییی نرمه و حساسیتی ندارن من یه بار استفاده کردم خوب بود بهتر از ایرانی ها ولی الان الویز خیلی گرون شده نمی ارزه

سلام بچه ها لطفا یه مارک خوب نوار بهداشتی معرفی میکنین؟ قیمتش خیلی واسم مهم نیست فقط از بهداشتی بودنش واسم مهمه و اینکه پودر جاذب نداشته باشه آخه شنبدم پودر جاذب خیلی ضرر داره، درسته؟

2731
با سلام به نظرتون بهترین نوار برای استفاده که تبادل هواش خوب باشه با توجه به این گرما چیه؟ من که هلا ...

برند تافته عالیه و پراز تنوع برا انواع اقسام آدمها نازک شب کتانش عالیه

فقط تافته مدل یلدا. ازهمه مارک های خارجی بهتره. من ایران نیستم ولی ای کاش بودم ومی خریدمش. اینجاکلی مارک های گرون خریدم اماهیچ کدوم مثل تافته مدل یلدانبودکه پوستم روآزارنده.

الهی خیرببینی!  

سلام من از نازگل استفاده می کنم هم پد روزانش هم از نوار بهداشتیش،نازکه،ضد حساسیته،جالبه بدونید موادشم تیشو و پنبه است که تو ایران تولید میشه،پودر جاذبشم فوق العادست ،دارای سیب سلامتم هست

2740
به نظر من این پریودی رو اگه آقایون داشتن تا حالا یه راهکاری می دادن که به کل توی عمرشون اصلا پریود ن ...

من کاملا باهات موافقم ،چون به خون فوبیا دارم،حالم بهم میخوره ،هرچند من 5روزه ام و امسال سال سومیه ک پریود میشم ولی خیلی رو اعصابه ،من تو فکر این بودم ک رحممو بردارم ،ولی میگن هورمونای بدن میریزه بهم و ادم از ریخت میوفته ،کسی اطلاعی در این زمینه نداره ؟

سلام دوستان. 

من نوار بهداشتی دایلکس رو پیشنهاد میدم .من خودم پوست حساسی دارم و نوار بهداشتی های زیادی رو امتحان کردم واقعا از این برند راضیم..این محصول صادراتی هست و در داروخانه و فروشگاه ها موجود نیست.

این نوار بهداشتی ضد حساسیت ،از جنس پنبه وکتان و با قدرت جذب  بالا است.برای اطلاعات بیشتر میتونید به آیدی تلگرامم پیام بدهید

@Fateme_ayaz

2706