2733
2739
عنوان

بیمه تکمیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 193031 بازدید | 817 پست
سلام من بیمه سلامت داشتم ....تازه رفتم بیمه زنان خانه دار تامین اجتماعی گرفتم....من مشکل نازائی دارم حالا میخوام برا تکمیلی اقدام کنم همسرم شغلش آزااده وبیمه سلامت داره .....چطور میتونم بیمه تکمیلی بشم ...هزینه ها واقعا کمر شکن هستن لطفا کمکمون کنید
خدا خوشحالم که ما بنده های بی وفا تو فراموش نمیکنی
سلام. من و همسرم هبچ بیمه ای نداریم من 2ماه باردارم میشه کمک کنید چجوری میتونیم خودمون و بیمه کنیم ؟ همسرم کارت فتی حرفه ای گرفته و امتحان بنایی برای بینه تامین اجتماعی داده ولی اقدامی نکردیم
خدا جونم آرامش زندگیم و از تو میخوام ... آرومم کن ... اتفاق قشنگ و نشونم بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
با سلام من کارمند هستم و بیمه تامین اجتماعی اجباری دارم و همسرم نیز تحت پوشش بیمه و تحت تکلف من است . برای عمل سزارین همسرم آیا می توانم از بیمه تکمیلی sos استفاده کنم و شرایط آن چگونه است و دوره انتظار آن چقدر است و بطور مثال اگر هزینه بیمارستان ۳۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال شود بیمه چه مقدار آنرا پرداخت میکند وهمچنین هزینه بیمه یکسال من و یا همسرم چقدر می باشد با تشکر
با سلام من تخفیف اکرام البرز (30 تا 40 درصد ) دارم و تکمیلی آسیا(1 میلیون تومان جهت سزارین ) . بیم ...

سلام عزیزم.در موردبیمه اکرام البرز میخواستم ازتون بپرسم.هنوز هم بیمه هستید؟شماره ای ازشون دارید؟یا همچینبیمه ای میشناسید  ممنون میشم اطلاع بدید

با سلام و خسته نباشید

با توجه به اینکه من نزدیک زایمانم  هست

و به خاطر استرس شدید میخوام با استفاده از روش سزارین بچه به دنیا بیاد

میتونم از بیمه تکمیلی دانا استفاده کنم

اخه گفتن سزارین انتخابی رو باید خودتون پولشو بدبد و بیمه قبول نمیکنه

اگه امکانش هست و راهی داره تا بشه از بیمه استفاده کنم راهنماییم  کنید

با تشکر

2740
به نام خدا تصمیم گرفتیم جهت شما کاربر محترم نی نی سایت که از صفحه ما دیدن می کنید و یا سوالی رو مطرح ...

سلام وقتتون بخیر من بیمه تکمیلی دانا دارم اخر این هفته قراره سزارین بشم اونم تو بیمارستان خصوصی اگه سقف تعهد بیمه هج یک ملیون و 200 هستش با توجه به اینکه سزارینم ممکنه اورژانسی باشه آیا باز همین مقدارو پرداخت میکنن یا ممکنه بیشتر کمک کنن؟

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  

سلام من بيمه تكميلي دانا از طريق همسرم هستم ... آيا هزينه غربالگري مرحله اول و دوم رو بيمه تكميلي دانا ميپردازه؟؟؟؟ هنوز هيچي از هزينه غربالگري اول نه سونو نه آزمايش را نپرداخته! لطفا اگر امكانش هست توضيح دهيد . و اينكه سقف هزينه زايمان طبيعي در مرداد ٩٧ چقدر است؟

با سلام. من آبان ٩٦ براي تشكيل پرونده بارداري به بيمارستان صارم مراجعه كردن و اون موقع صارم با بيمه تكميلي دانا قرارداد داشت. حالا تيرماه زايمانم و قرار بيمه دانا با بيمارستان صارم لغو شده... خواهش ميكنم كه بيمه رو با اين بيمارستان تمديد كنيد چون اگر نكنين من مجبورم توي اين ماه هاي آخر بيمارستانمو عوض كنم

سلام.خواهشا سوال منا جواب بدید. من به زودی باید زایمان کنم ولی به تازگی دکترم بهم گفت که با تامین اجتماعی قرارداد ندارد و حالا مجبورم هزینه زایمانم را آزاد پرداخت کنم که حدودا چهار میلیون و سیصد هزار تومان میشود.من از طرف کار شوهرم بیمه تکمیلی دانا هستم، به نظرتون بیمه تکمیلی دانا هزینه ی زایمانم را تقبل میکند؟

2706