2733
2734
عنوان

بیمه تکمیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 193029 بازدید | 817 پست
سلام
ما بیمه تکمیلی پیشگامان دانا هستیم و احتمالا زایمانم توی بیمارستان صارم باشه.هزینه زایمانم حدود3میلیون میشه ضمنا بیمه تامین اجتماعی هم هستیم و توی کارت بیمه سقف هزینه زایمانو1500000زده چقد از هزینه کل زایمانوبیمه پرداخت میکنه و چقدشو ما باید بدیم؟ضمنا بیمه به بیمارستان هزینه رو میده یا ما باید پرداخت کنیم بعد از بیمه بگیریم.ممنون میشم زودتر جواب بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام
متاسفانه زمان من برای مراجعه به این صفحه خیلی کمه

می تونید سوال های اورژانسیتون رو از طریق تلفن طرح کنید

سپاسگزارم

شادمان باشید
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091
با سلام
من شنیدم که بیمه تکمیلی هزینه های سزارین انتخابی را پرداخت نمیکنه. آیا درسته؟ با این وجود خیلی از کسانی که سزارین میشن و خودشون هم همین قصد را داشتن از بیمه تکمیلی برای هزینه هاشون استفاده میکنن. چه راه هایی برای این مسئله وجود داره؟
2728
یسنا جون نگران نباش بیمه تکمیلی هزینه سزارین رو میده
الان همه خودشون میخوان سزارین بشن
پیشاپیش شاد باش وشکر گزار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان واطمینان توست که میبخشد.
سلام
مشکلی در این رابطه وجود نداره

ممنون دخمل مامان از پاسختون

در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091
سلام آقای فراهانی. از دکترم سئوال کردم گفت به سزارین انتخابی هیچگونه بیمه ای تعلق نمیگیره و همه هزینه ها را باید خودتون بدید. شما مطمئنید که هزینه را بیمه پرداخت میکنه؟
من بیمه البرز هستم
2738
یسنا:من تا به حال چیزی در این رابطه ندیدم و نشنیدم
اما بهتون پیشنهاد می کنم با بیمتون صحبت کنید
مادرانی که قبلا زایمان سزارین داشتن و این متن رو مشاهده می کنن تقاضامندم از تجربشون در این ارتباط بگن

سپاس
سلام خسته نباشید ما بیمه تکمیلی هستیم
دکترم برای هزینه سزارین به غیر از هزینه بیمارستان حق الزحمه یا همون زیر میزی میگیره
دکترم میگه بیمارستان چیزی به من نمی ده یعنی دکتر مهمان هستش ایا بیمه این 900 تومان رو پرداخت می کنه
سلام آقای فراهانی
وقتی این تاپیک رو دیدم خیلی خوشحال شدم مرسی که به فکر ماهستتید
من مشکل نازایی دارم و در بیمارستان آبان باید ای وی اف کنم بیمه تکمیلی آسیا هستم بیمارستان آبان تلفن زدم گفتن ما بیمه تکمیلی قرارداد نداریم میشه جوابم رو بدید من باید چه کنم
خیلی دوندگی کردم که تونستم تکمیلی بشم
متشکرم
وقتی خدا هست هیچ دلیلی برای ناامیدی نیست.
2706