2726
عنوان

مامانای دی 92 و نی نی های گلشون

| مشاهده متن کامل بحث + 335971 بازدید | 20006 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام مجدد به ترنم و مری عزیز

مری جون حتی فکر کردن به دو قلوها شیرینه ، منم فکر می کنم که شما دو تا کریر بخری بهتره ، توی ماشین اذیت می شی ، اگه می تونی دو تا کریر رو می زاری صندلی عقب خودت هم همون روی صندلی عقب وسط دوتاشون مجبوری بشینی ، ساک و وسایلت هم روی صندلی جلو بزار....
مری جون شما با ما فرق می کنی ، به هر حال کنترل دو تا بچه خیلی سخته و باید خودت عقب پیششون باشی .... ضمنا شما به قول خودت کمتر از ما بیرون می یای .... بیشتر توی خونه هستی ....

ولی به قول ترنم از کسانی که دوقلو دارن می تونی سئوال کنی و از تجربیاتشون استفاده کنی ....
من یکی از دوستام همین هفته دوقلوهاش به دنیا می یان ، من ازش می پرسم و بهت می گم .... تموم چیزهایی که برات سئواله می شه ازش پرسید ....

Lilypie Pregnancy tickers
2728
سلام به همگی

دریا جون این گهواره که من خریدم هم تا 1 سال بعیده جواب بده فکر کنم نهایتاً 7 ماه باشه متاسفانه تو جعبه است و نمیتونم اندازه بزنم فقط یه چیزیو دقت کنین تازگیا من یه گهواره دیدم خیلی شبیه این بود و اون چینی بود در ظاهر فرق زیادی نداشتن ولی جنسشون و اینا کلی فرق میکرد و اون لامپا که گفتم و ...
عکسم ازش انداختم ولی با موبایل و از رو جعبه و عکسه نارنجیه متاسفانه ولی دقت کنین معلومه،خلاصه شرمنده اگه بده،جعبش سنگین بود و نمیتونستم جابجاش کنم
آپلود عکس
ساناز منم همینا رو گفتم ، خیلی خوشگلن ولی فقط تا 6 ماهگی استفاده می شه ، چون دوستم می گفت که بچه دیگه می تونی خودش رو بلند کنه و براش خطرناکه ....

ساناز چند گرفتی ؟؟؟؟

من یه دونه قیمت کردم می گفت 800 ... ولی خوب اصلا مارکشو نفهمیدم فقط ظاهرش رو دیدم که خیلی خوشگل بود ، زیرش هم حالت نی نای نای داشت ....
خیلی گرونیه بچه ها ، من دوستم پارسال برای بچه اش همینو گرفته بود 280 حالا ما باید بگیریم 800 ....

ترنم شما که الان خرید کردی ، می خوام بدونم لباسای زمستونی الان توی بازار هست ؟؟؟؟

خوب اگه باشه می تونی الان خریدشو بکنی تا گرون تر نشده ....
دریا واقعاً 800؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من دقیق نمیدونم اینو من سر اون بارداری که سقط شد خریدم 8-7 ماه پیش 450-400 اینا
این خوبیش اینه که زیرش چرخ داره و کسی بیاد دیدن نی نی با همین میارمش که بغل نکنن نی نیمو
بچه ها جون پس قرارمون یادتون نره ، اواخر آذر همتون باید یه عکس از اتاق نی نی هاتون بزارید تا همگی ببینیم ....

چقدر حال می ده .... چه جشن و سروری به پا خواهیم کرد .... یهووووووووو
سلام مامانای مهربون

مامان باران منم تست آمنیو سنتزو انجام دادم و الان کاملن حالتو درک می‌کنم. ولی خواهش می‌کنم به خودت استرس نده امید که هیچ مشکلی نباشه. حتما 2 روز بعد از انجام این عمل کامل استراحت کن و هفته بعدش هم زیاد خودتو خسته نکن. اگر نمونه‌هارو به آزمایشگاه دکتر کریمی‌نژاد دادی تقریبا 15 روز بعد باهات تماس می‌گیرن و انشاا... سلامتی و جنسیت نی‌نی رو بهت خبر میدن. هفته بعدش هم جواب رو مکتوب میدن. ما همه برات دعا می‌کنیم.

مادر شوهر منم شیرازیه و واقعا مهربونه به جرات می‌تونم بگم تو این چند ساله باهشون خیلی راحت بودم. اما امان از جاری... بگذریم

ساناز جون مبارک باشه خریدای دختر گلت. چه خوب که بیشتر وسایلشو تهیه کردی؛ خیالت راحت شده.
من هنوز هیچ چیزی نخریدم! حتی نرفتم یه سر بزنم ببینم چی هست چی نیست امان از این تنبلی...

فاطمه جون، منم از وقتی که جنسیتشو قطعی فهمیدم ارتباطم باهاش بیشتر شده و کاملن بهش وابسته شدم. حس خوبیه...

بچه‌ها چقدر خوبه که برای نی‌نی‌ها شعر می‌خونید... منم دلم می‌خواد

دریا جون خسته نباشی عزیزم

دریا بود اما کم... قیمتش هم تقریبا مناسب بود... ولی من نخریدم... یعنی اون روز که رفته بودم توی مود لباس نبودم...

از این گهواره ها دوست منم خریده... هم خوشگله هم تکون می خوره هم دقیقا همینی که شما گفتی مهمون میاد میشه باهاش نی نی رو آورد ولی خب فقط چند ماه کاربرد داره
گل پسرم، تاج سرم، 7 دی 1392 به دنیا اومد...
واقعاااااااااااااا ؟؟؟؟

دیدی گفتم ساناز ....

خیلی عالی گرفتی .... الان باید دو برابر پول بدیم ....

بعضی از چیزا ممکنه که خیلی مدت کوتاهی استفاده بشه ولی واجبه .... مثلا همین تخت کنار مادر خیلی مهمه ، باید خریدش .... ولی ای کاش طوری بود که می شد تا یکسالگی ازش استفاده کرد ....

من تخت و پارک رو اصلا دوست ندارم .... به نظرم قلب بچه می گیره ....

2706