2703
2553
عنوان

مامانای دی 92 و نی نی های گلشون

| مشاهده متن کامل بحث + 335970 بازدید | 20006 پست
سلام سلنا جونم خوبی گلم راستش چی بگم من خودم شیرازیم شوشوم هم شیراز بزرگ شده اما مامانش اصفهانی هست باز باباش شیرازیه چی بگم سلنا جون. من قبل از عروسیم ١ سال عقد بودم رابطم توی اون یه سال با مادر شوهرم فوق العاده بود مخصوصا که چون خواهر شوهرم ازدواج کرده بود و ایران نبود واقعا منو مادر شوهرم مثل ما درو دختر بودیم اون واقعا واسم عین مامانم بود حتی به خدا اینقدر که دور اون بودم به مامنم نمیرسیدم اما نمیدونم چی شد واقعا توی جریانای عروسیمون یه کارایی کرد که دهن همه باز موند که واقعا اگر بگم شماها هم تعجب میکنید و همون سال تابستون خواهر شوهرم واسه عروسی ما اومد ایران یه جوری رابطه هارو بهم زد که دیگه هیچی درست نشد.
الانم مادر شوهرم همه چیزو راجع به همه میفهمه ولی نمیدونم چرا راجع به من نمیفهمه
البته أصولا غریبه ها که شامل من و دامادشون میشیم که توی خانواده شوشو هستیم هیچ وقت هیچ حقی نداریم
البته اوایل شوشو حرفامو قبول نداشت اما الان از اون روزا ٦ سال میگذره و دیگه خیلی چیزارو اونم فهمیده

ببخشید که سرتو درد اوردم أنا این حرفا هم دل منو به درد میاره چون میتونست روابط این طور نباشه
ممنون که دید خوبی نسبت به شیرازیا داری بوس گلم
نیسا جون راستش اینو دیگه واقعاً نمیدونم چند بود ولی به مامانم گفتم اینو میخوام مامانم از بهار گرفت.فکر کنم 450 اینا
زپ اکسترا رو من قرمزش رو گرفتم تو هم قرمز بگیر تو دنیا پرفروش ترین رنگه ولی تو ایران مشکیشو زیاد میگیرن نمیدونم چرا ولی من کریر رو ست کالسکه نگرفتم قهوه ای گرفتم چون هیچ وقت با هم استفاده نمیشن و اینجوری واسم تنوع میشه

ترنم جون منم موافقم با هر مارکی میشه بچه رو بزرگ کرد ولی یه سری چیزا کار خودمونو راحت میکنه،که اینم باز سلیقه ایه و نظرها متفاوته همه مثل هم فکر نمیکنن،یکی میگیره،یکیم ترجیح میده نگیره،مهم تربیت بچه هاست نه این چیزا
راستی من به شکمم گلیسیرین هم میزنم،مامان بزرگم و مامانم میزدن ترک نداره شکماشون

نورا جون من جفتم پایین بوده سونومو به دکتر نشون نداده بودم حالا گفته دو هفته استخر نرم ، زایمانم طبیعی میخوام بی حسی و غیر بی حسیش مهم نیست برام روشهای کاهش درد زیادن بالاخره،دکتر و بیمارستانم هم که قبلاً گفته بودم دکتر بیدگلی بیمارستان پارسیان ولی باز همه چی به ماه آخر بستگی داره

نازی جونم خودتو ناراحت نکن خدا نمیگذره از کسایی که خانومای باردارو آزار میدن،ولی تو سعی کن خودتو ناراحت نکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مامان گلا
میبینم هرکس یه جور سرگرمه
دریا جون بنایی واقعاسخته
مامانم قبل عید خونشونوبازسازی کرد اخرادیگه گریه اش میگرفت
کارسختیه ولی بعدازتموم شدن کارا واقعالذت بخشه

میبینم که خیلیا افتادن توخط سیسمونی خریدن
مبارکه
خیلی حال میده خرید کردن برای نی نی
منم پارسال ازکیش یه سری لباس خریدم که رنگاش اسپرته
عیدهم از قشم خریدکردم که90%دخترونست واحتمالا به کارم نیاد
دوسال پیش هم یه تی شرت سرمه ای از کربلا خریدم که عاشقشم/مارکه برخلاف همه ی لباسای موجود تو کربلا
وارم یونیسف روشه
اینقداین لباسو دوست دارم که حد نداره
مدام نگاش میکنم وهی تصورمیکنم نی نی م با این لباس چه شکلی میشه

انشالله بعدازماه رمضون میرم سراغ سیسمونی
البته اگه طول سرویکسم بیشترشده باشه ونیازبه سرکلاژنداشته باشم
امیرحسینم/معجزه ی زندگی من /
اومدنت منو شایسته نام مادری کرد/خدایا سپاس گذارم**92/10/3
سلام صبح همگی بخیر
ما خواب نداریم که!!!
شبا تا صبح بیداریم
صبحها تا ظهرخواب
الان نی نیم میگه اخه مادرمن اینم شد وضع زندگی
امیرحسینم/معجزه ی زندگی من /
اومدنت منو شایسته نام مادری کرد/خدایا سپاس گذارم**92/10/3
2720
سلام به همه مامانای مهربون دی ماه

امیدوارم که دیشب خوب خوابیده باشید و نی نی گولوهاتون اذیتتون نکرده باشن ....

راستش من شبها اصلا خوب نمی خوابم ، همش در حال غلت زدنم و خیلی خیلی اذیتم .... به قول مامانم می گه که از الان اگه اینجور باشی تا نه ماهگی می خوای چه کنی ؟؟؟
خوب خارش و سوزش هم دیشب بهش اضافه شده بود ...
امشب هم از این کرم می زنم اگه خوب نشدم فردا می رم دکتر ....
می دونم که علت اصلیش تیغه .... وایییی که خیلی اذیتم ...

مهشید جون تو هم مثل من کم خوابی عزیزم .... آره این نی نی ها چقدر از دست ماماناشون اذیتن ، نه می خوابیم نه استراحت داریم ... البته خودمو می گم ...
مهشید فکر نمی کنم که دیگه سرکلاژ بشی چون معمولا سرکلاژ رو توی هفته 14 تا 16 انجام می دن ، شما دیگه الان توی 19 هفته هستی ، بعید می دونم که این کار بشه .... ولی خوب باید استراحت داشته باشی ....

ساناز جون آره عزیزم حتما برنامه استخر رو می زاریم برای دو سه هفته دیگه که هم شما مشکلی نداشته باشی و هم من کارام تقریبا تموم شده باشه و دیگه با خیال راحت بیام و استراحت کنم ....

راستی این گهواره ای که گفتی من عکسشو ندیدم ولی می خوام بدونم واسه کنار تخت مادره ؟؟؟؟

من خیلی دنبال یه چیزه خوشگل و جمع و جورم که بشه حداقل تا یکسال ازش استفاده کرد ... تختهای خوشگل زیاد دیدم ولی فقط تا 6 ماهگی می شه ازش استفاده کرد ....

ترنم جونم خوشحالم که صدای قلب نی نی قشنگتو شنیدی ، دیدی چه حس و حاله عجیبی به آدم دست می ده ....

Lilypie Pregnancy tickers
سلام سلام

نازی جون من کاملا می فهممت... منم خیلی از خانوادۀ شوهرم اذیت و آزار دیدم مخصوصا توی این دوران که باید تنش نداشته باشیم، حتی مدارا نکردن با من! خیلی خودمو آروم کردم، خیلی سعی کردم صبوری کنم ولی خب واقعا نمیشه همیشه... ایشالا تو هم بتونی و قدرتی پیدا کنی که چشماتو راحت ببندی، گناه دارن نی نی هامون
گل پسرم، تاج سرم، 7 دی 1392 به دنیا اومد...
سلام دوستای خوبم
سلام نازی از قرنطینه برگشتی ؟ حتما انتظار داشتی با کلی جنازه روبرو بشی آره ؟ از دست تو اتفاقا منم که کچ سوسک کش رو زدم هر وقت می اومدم تو خونه دنبال جنازه میگشتم ها هاها ها
امان از این مادر شوهر ها باز چی گفته اذیتت کرده؟
ترنم خدار و شکر صدای قلب نازشو شنیدی منم مردم و زنده شدم تو 20 دقیقه تا دکتر بیاد صدای قلبشون رو پیدا کنه آخه یه خانم قبل من بود زودی صدای قلب نی نیش رو شنید و رفت ولی من موندم با فکر و خیال خب خدا رو شکر چیزی نبود
دریا سعی کن اگه میتونی از گچ و خاک دور باشی اگه بتونی بری خونه مامانت و شوشو کارها رو انجام بده خوب میشه البته اگه طاقت بیاری
ساناز جان خرید هات مبارک باشه حالا من چیکار کنم یعنی دو تا کریر بخرم و بذارم صندلی عقب اونوقت اگه تو مسیر گریه کردن چیکار کنم باید شوشو نگه داره من برم عقب دریا منم دوست ندارم عقب بشینم ولی با دو تا نی نی فکر کنم مجبورم یکم از خودم بگذرم چه کنیم دیگه من کالسکه دو قلو رو میگیرم ولی نمیدونم دو تا نی نی رو عقب ماشین چه جوری کنترل کنم واقعا موندم چیا باید بگیرم
آرمین و آرین 92/10/1 فرشته های زمینی شدن
2714
خب همینه که من موندم چیکار کنم فکر کنم یه کریر بخرم بذارم عقب خودمم جا بشم ساک نی نی ها رو هم بتونم دم دستم بذارم یکیش رو بغل کنم یکی رو بذارم تو کریر ها؟
نمی دونم والا به نظرم از دوقلودارها سوال کنی بهتر راهنماییت میکنن، ولی فک کنم جفتشونو بذاری تو کریر عقب باز بهتره، خودتم جلو میشینی دیگه
گل پسرم، تاج سرم، 7 دی 1392 به دنیا اومد...
خب اگه گریه کردن سخت میشه باید پیاده بشم برم عقب ای خدا چه درگیری های فکری دارم منننننننننن ولی فکر کنم تا سه ماه نتونم از خونه بیرون بیام کریر تا چند ماهگی قابل استفاده هست؟
2706