2737
2734
عنوان

مامانای دی 92 و نی نی های گلشون

| مشاهده متن کامل بحث + 335976 بازدید | 20006 پست
من واقعا موندم تخت کنار مادر چیکار کنم؟! اتاق خواب ما به شدت کوچیکه یعنی کنار تختمون فقط اندازۀ راه رفتن خودمون جا داره... من چیکار کنم خب؟؟! :(((
گل پسرم، تاج سرم، 7 دی 1392 به دنیا اومد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ترنم خواهرمم آذریه از الآن داره خودشو میکشههههههههه

بچه ها من کاپشن سرهمی میخوام واسه 0-3 ماه اصلاً نبود جنس همشون فوتر و مخمل و اینا بود حالا به دوستم سفارش کردم برام بیاره،جز اونم یه سر همی مخمل گرفتم یه ژاکت فعلاً فکر کنم چندتا سرهمی مخمل دیگه میخوام شماها چند دست میگیرین واسه سه ماه زمستون؟
آره بچه ها به قول شماها این تختا مزیت بزرگش همینه که چرخ هم داره و می تونید هر جایی که هستید با خودتون ببرینش ...

من دوستم وقتی توی آشپرخونه بود می یاوردش دم در آشپزخونه و باهاش حرف می زد ... البته مواقعی که بیدار بود و نق می زد .... خلاصه چیز خوبیه ...

ساناز جون مبارکش باشه عزیزم ....
Lilypie Pregnancy tickers
شیطون جون مگه شما هفته 21 نیستی؟ چطوری دی ماهی بشه؟

ساناز آذریا ماهن خب :))) منم مشکل انتخاب اسم شدید دارم... وسواس بد! من نمی دونم راستش چند تا بگیرم هنوز اصلا به لباس زمستونیا فک نکردم
گل پسرم، تاج سرم، 7 دی 1392 به دنیا اومد...
2738
سانازبه نظرمن اینهمه سرهمی نخر.من واسه پسرم کاپشن نمیخرم چون تواون سه ماه زمستون اونم سه ماهشه وکوچولو براش سوئیشرت میخرم وسعی میکنم بیرون نبرمش
خوشگل پسرم رفته هفته34.....چهارشنبه 34هفتش تموم میشه [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley]
ساناز عزیزم به نظرم خیلی لباس زمستونی نباید بگیریم .... همون سه چهار دست سرهمی مخملی که مناسب زمستون باشه ، کافیه .... یه دونه هم سرهمی که روی لباساش بپوشه و برای بیرون باشه خوبه ....

آخه ما دو ماه بهمن و اسفند رو داریم که خیلی هم از خونه بیرون نمی یائیم ، لباسها هم که زود کوچیک می شه ...

من تصمیم دارم فقط سه یا چهار دست لباس سرهمی زمستونی برای مهمونی براش بخرم یک سرهمی حالت کاپشنی حالا با جنس خوب و نرم برای بیرونش ....

Lilypie Pregnancy tickers
دریاچراتیکرنداری بدونیم نینی چندوقتشهههههههههههههههههه
خدابرات حفظش کنه سانازجون
خوشگل پسرم رفته هفته34.....چهارشنبه 34هفتش تموم میشه [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley]
بچه ها من خانواده شوهرم جمعیتشون زیاده و رفت و آمدشونم همینطور حالا من به مادر شوهر گفتم 10 روز بعد زایمان مهمونی بگیره همه همون روز نی نیو ببینن وگرنه هر روز یکی بخواد بیاد من خل میشم