2733
2739
دوستای گلم سلام.خوبین..واقعا به همفکریتون نیاز دارم
به نظر شماها برای سیسمونی من فقط 4 تیکه اصلی کالاسکه-کریر-روروک و ساک لوازم رو تهیه کنم کافیه یا سایر لوازم هم بخرم؟
به نظرتون خارجی و ایرانی چقدر تفاوت کیفیت داره
من مارک مامالاو و مارک سپید ناز توی ذهنم هست.

در مورد تخت و کمد و ویترین با قیمت مناسب هم اگه میتونید کمک کنید تا چه حدود قیمتی میشه تهیه کرد؟.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میترا جون بستگی داره
اگه ماشین داری کریر بخر+یه کالسکه متوسط
اگه ماشین نداری،یه کالسکه خوب بخر و دیگه نیازی به کریر نیست
ساک لوازم که لازمه

روروئک میگن واسه بچه خوب نیست،ولی بعضی ها هم میخرن،میخوای بزار به وقتش اگه دیدی نی نی دوست داره بخر

ایرانی ها من شنیدم کالسکشون خوب نیست............مامالاو خوبه!

تخت و کمد هم شرکتی ها بسته به جنسشون گرونترن!
میتونی بری خودت سفارش بدی احتمالا ارزونتر در بیاد
من شنیدم قیمت و کیفیت سرویسهای خیابون دلاوران بهتره
2728
سلام دوستای عزیز

اگر شوخ طبعید و برای شوخی کردن آمادگی لازم دارید توصیه می کنم این آدامس آب پاش رو از دست ندید

http://niazshop.ir/probuy.php?bz=46871&id3=58464
فروش پوشاک از سایتهای خارجی http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=29685
عزیزم من یکهفته پیش همه کارای سیسمونی رو کردم. واسه تخت و کمد میتونی بدی بسازن، یکی از بچه های سایت میگفت زیر 500 در میاد. در مورد این چهار تیکه که میگی اصلی هستن، بنظر من واسه تولد تا چند ماه کالسکه و روروئک کارایی ندارن . حتی شنیدم کریر هم بدرد نمیخوره...منکه اینارو نخریدم. لباس از بهار خریدم خوب بود.
سلام،
مبارکه. عزیزم.
کالسکه بگیر ترجیحاً سبک باشه.من مک لارن گرفتم. خیلی راضی بودم.
روروئک نگیر توصیه نمیشه منم نگرفتم.
بجاش 6 ماهش شد صندلی غذا بگیر که بسیار کاربردیه. کریر ندارید کسی اطرافتون ازش بگیری زیاد استفاده نمیشه.
2738
من خودم شاید گهواره(تخت اسپانیایی) سپیدناز رو بخرم،البته اگه از نزدیک ببینم و خوشم بیاد
ولی بنظرم کالسکه و کریر یه چیزیه که باید ایمن و مقاوم در حین حال سبک و جمع و جور باشه
بچه اولمه و مامان سیسمونی میده میگه این 4 تیکه اصلی رو حتما میگیرم ولی فقط تو مارکش موندم میترسم پول الکی بدیم ..بعضی میگن تفاوت ایرانی و خارجی و لباس بیشتر و اینا بخرین..

میگم دوخت و ظاهر ایرانی و خترجی خیلی فرق داره؟
2706