2726
عنوان

تنبلی تخمدان و لترزول آیا راه حل دیگری هم هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3969 بازدید | 31 پست
آناهیتا جون خیلی ناراحت شدم ان شا الله این سری یه نی نی ناز برا 9 ماه میچبسه به شیمک مامانش .
به خدا گفتم : " بیا جهان را قسمت کنیم ؛ آسمون واسه من ابراش مال تو ، دریا مال من موجاش مال تو ، ماه مال من خورشید مال تو ......" خدا خندید و گفت : " بندگی کن ، همه دنیا مال تو ....من هم مال تو ". (حسین پناهی)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عسل دو قاشق غذاخوری با 1 قاشق چایخوری دارچین و 1 قاشق غذاخوری کنجد مخلوط میکنم و صبح ها روزی 1 قاشق چایخوری میخورم .به همین سادگی.
به خدا گفتم : " بیا جهان را قسمت کنیم ؛ آسمون واسه من ابراش مال تو ، دریا مال من موجاش مال تو ، ماه مال من خورشید مال تو ......" خدا خندید و گفت : " بندگی کن ، همه دنیا مال تو ....من هم مال تو ". (حسین پناهی)
2728
سلام عزیزم.......7 ساله ازدواج کردم 7سال جلوگیری طبیعی داشتم و تنبلی تخمدان هم داشتم ...... 4 ماه اقدام بودم اما رشد فولی ها بیشتر از 11 نمیشد یعنی تخمکگذاری نداشتم ماه 4 با اولین مصرف 5 عدد کلومیفن و 1 آمپول هاش سی جی روز 16 سیکل (رشد فولی روز 14 به 13 میل رسیده بود) و 18 روز مصرف 3 عدد قرص متفورمین در روز همون ماه باردار شدم الان هم 7 ماهمه........

اقدامات خودم =پیاز درمانی / مصرف بیشتر گرمیجات(خرما موز حلوا ارده)حذف سردی(لبنیات و...... / مصرف روزانه معجون دارچین عسل و هل /چای زعفران /

من زن ایرانی ام همسایه و هم نسل شیرین

خواهر تهمینه و هم قصه ی پوران و پروین

من زن ایرانی ام اهل تمدن

زاده پارس مثل دریا می‌خروشم

من خلیج‌ام تا ابد فارس

من زن ایرانی ام یک چشمه شرم ناب دارم

قد صدها سد سیوند پشت چشمم آب دارم

من زن ایرانیم می سازمت با خشت جانم

میزنم تا سقف تو صدها ستون با استخوانم

من زن ایرانی ام ایرانی از جنس تن تو

هم صبور و هم غیورم

طفلی از آبستن تو

کیت کیت جون ابدا نگران نباشین ....... تحت نظر یه دکتر خوب باشید و پی گیری کنید همه آزمایشاتو انجام بدین که خیالتون راحت باشه و استرس نداشته باشی من آزمایشات معمول اقدام به بارداری آزمایشات روز 4 پریودی و همسرم هم آزمایش اسپرم دادن مشکلی نداشتیم فقط مشکل همون تنبلی تخمدان من بود که این مسئله الان کاملا حل شده هستش و اصلا جای نگرانی نیست
من 30 سالمه و اولین نینیمه
نی نیم دخمله سلام هم میرسونه

زوددددددددددددد زوووووووووووووووووود یه مامان خوشگل می شین عزیزم

من زن ایرانی ام اهل تمدن

من خلیج‌ام تا ابد فارس

هم صبور و هم غیورم

طفلی از آبستن تو

الهی فدات شم مرسیکیت کیت جون مرسی نازی جونم .......... فقط اصلا نگران نباشین و استرس نداشته باشین که خودش روی روند تخمکگذاری تاثیر میذاره

ریلکس و راحت باشین ..........

ببینین از هر کسی کخ فقط مشکلش تنبلی تخمدان باشه بپرسین میگه باردار شدم این کمترین مشکله پس نگران نباشین

من 4 ماهی که در اقدام بودم با خانم دکتر فریبا رضایی از طرق سایتشون هر سوالی داشتم می پرسیدم خیلی دکتر خوب و وارد و دلسوزی هستن و سریع جواب سوالاتو میدن

این وب سایت ایشون هستش از منوی (از دکتر بپرسید )میتونید سوالاتتونو بپرسید برای پی گیری راهنماییهاشون کمکتون میکنه

http://rezaeemed.com/quest.php

من زن ایرانی ام اهل تمدن

من خلیج‌ام تا ابد فارس

هم صبور و هم غیورم

طفلی از آبستن تو

ماری لیومیوم یا همون فیبروم ها معمولا وقتی باعث نازایی میشوند که مقابل دهانه رحم باشد که مانع انتقال اسپرم میشود .اکثر بیماران مبتلا به میوم نیاز به درمان جراحی ندارند علم پزشکی معتقد که در صورت بروز موارد شش‌گانه زیر، نیاز به جراحی وجود خواهد داشت:
1ـ خونریزی غیر طبیعی و کم‌خونی ناشی از آن
2ـ درد مزمن همراه با احساس فشار و درد آزاردهنده
3ـ درد ناگهانی ناشی از پیچ خوردن فیبروم
4ـ وجود علایم ادراری، مانند آسیب یا گشاد شدن مجاری ادراری (ناشی از فیبروم)
5ـ بزرگی بیش از حد رحم، به همراه علایم فشاری بر ساختمان‌های مجاور، همراه با احساس ناراحتی
6ـ بزرگی سریع رحم طی سال‌های پیش از یائسگی یا هرگونه افزایش اندازه رحم در دوران پس از یائسگی

و حتی در مورد نازایی فیبروم فقط یک فاکتور احتمالی است و به نظر من زمانی میشه از عمل حرف زد که هیچ توجیح احتمالی دیگری برای ناتوانی باردار شدن وجود نداشته باشد و به نظر خیلی از متخصصین فیبرم ها به ندرت باعث نازایی میشن . بنابرایت طبق اینکه اثر فیبرم ها بدخیم نیستند واینکه این فیبرم در ناحیه خلف رحم شما میباشد از نظر شخص بنده نیازی به عمل نمیباشد و ممکن است که نازایی شما یک مشکل هرمونی نباشد اما دلیلی بر این نیست که فیبرم باعث ان شود بنابراین من به شما اکیدا پیشنهاد میکنم که به یک فوق تخصص زنان در تهران مراجعه کنید ( البته اگر در ایران زندگی میکنید ) که بنده دکتر صارمی را پیشنهاد میکنم .

اما من معتقد هستم با روش درمانی که در زیر بر اساس طب اعجاب انگیز فشار درمانی میگویم مشکل نازایی شما شما به طور کامل برطرف خواهد شد .

فشار درمانی : با استفاده از ماساژ مراکز حساس مربوط به غدد مترشحه وغدد جنسی به تحریک سراسر بدن کمک میکند . ناحیه 1 : این نقطه حساس دقیقا در زیر لب در مرکز چانه قرار دارد . ناحیه 2- که در زیر قوزک بیرونی هر دو پا وجود دارد . ناحیه 3- در زیر قوزک های داخلی پا قرار دارد . ناحیه 4 - که نواحی سمت راست و چپ مچ دست (البته باید به اندازه 1/5 سانتی متر از مچ دست فاصله بگیریم ) ( البته اگر سراسر قسمت مچ رو شدیدا مساژ بدید چه بهتر )

ناحیه 1مرتبط با غدد جنسی چه در مرد و چه در زن است . ناحیه 2 مرتبط با بیضه ها در مردان و تخمدان ها در زنان است . ناحیه 3 مرتبط با رحم زنان و الت تناسلی مردان است . وناحیه 4 که باز مرتبط با تخمدان ها و بیضه هاست

دوست عزیز من به شما و همسرتون اکیدا توصیه میکنم این نقاط رو به مدت چند ماه و روزی 15 دقیقه ماساژ شدید بدید ( قواعد استفاده از فشار درمانی که در قسمت موضوع بندی ها قرار داره رو بخونید )

شما با این کار نیرو های شفا بخشی رو به غدد واعصاب جنسی بدن میروسنید که باعث تقویت و قوی شدن این غدد میشه حتی باعث برطرف شدن امراض این نقاط میشه مخصوصا ناحیه 3 برای شما که با فرستادن این نیرو های شفا بخش به رحم خودتون مشکل اون رو برطرف میکنید و مطمئن باشید که ناباروری شما سریعا بهبود پیدا میکنه .

شما میتونید نه تنها با ماساژ حتی با نیشگون گرفتن ( برای ناحیه 4 ) این نقاط رو تحریک کنید

باور کنید خیلی ها با قدرت ماساژ دزمانی نازاییسون درمان شده امیدوارم شما هم یکی از همین افراد بشید . فشار درمانی یکی از دوستان طب سوزنی میباشد .

گیاه درمانی : این دارو نیرو بخش گیاهی ترکیبی از چندین گیاه مخصوص علفی هستش که ( لیدیاپینک هام ) نام داره . این دارو باعث بهبود ناباروری میشه .

درمان با ایات قران کریم : پیشنهاد میکنم که هر وقت یادتون بود ایه 89 سوره انبیا رو زیر لب تکرار کنید ...خیلی از انبیا بر روی این ایه برای شفای ناباروری تاکید دارند .

اما من بروی درمان با فشار درمانی و ایه قران اسرار دارم ...امیدوارم فشار درمانی رو جدی بگیرو و وبه راحتی از کنار اون نگذرید . البته فشار درمانی برای دروران حاملگی هم چیز های فوق العاده ای داره که اگر سوالی در این مورد بشه حتما پاسخ میدم .

با نیروی ذهن و روحتون هم به راحتی میتونید اون رو از بین میبرید . (( عزیزم من یک وبلاگ بهت معرفی میکنم که با نیروی ذهنت میتونی خیلی کارا کنی یعی کن این جزوه هارو تهیه کنی ... http://hypnotism-kobok.blogfa.com/ ))‌

عزیزم شفا دست خداست ولی باور کن بعضی درمانها خیلی راحتتر از اونین که فکرشو بکنی ...

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

یک راه دیگه هم هست که خیلیا ازش نتیجه گرفتن خیلیاااااااااااا ... حجامت ( تر ) همونی که خون کثیف میریزه بیرون و حجامت خشک یعنی بادکش کردن ... اینا خیلی خیلی موثرن (( مادر و پدرم همیشه شدیدا بادکش رو قبول دارن و توصیه میکنن به همه حالا میفهمم چرا اینو میگن ! ))

یاس عزیز اگر تهرانی یک آدرس برای حجامت بهت معرفی میکنم :‌
آدرس : تهران / خ سی متری نیروی هوایی / میدان چهارگوش / پلاک 200
تلفن : 77436273
روزهای فرد 4 - 8 عص

موفق باشی خانمی ...
برای حاجتم یه صلوات میفرستی خیلی ممنونم التماس دعا
2706