2703
2553
عنوان

امروز نوبت واسه هاشور ابرو دارم خواهش میکنم بیاید کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 34849 بازدید | 47 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بچه ها مدل ابروهامو گذاشتم همین مدل خوبه. البته گفتم که مداد کشیدم . البته ابروی سمت چپم تمیزتر شده پطوره خوبه همین رنگ و مدل البته با گوشی عکس گرفتم یه کم کم رنگ افتاده
خداوندا همیشه باهام بودی و کمکم کردی از این به بعد هم ازت میخوام پشتیبانم باشی
هاشورم اره جاش زخم میشه فرقی با تتو نداره فقط کل ابرو رو برات نقاشی نمیکنه فقط جاهای خالیتو و یه سایه تو ابرو میده من ۲ سال پیش کردم الان دیگه خیلی کمرنگ شده هر وقت بیام ایران ترمیم میکنم
خدایاااااااا شکر فقط همین.....
2714
بنظرم خوبه ابروهات
البته میگی مدادکشیدی
جاهای خالی داره؟

میخوای چند جور مدادبکش ببین کدوم رنگش بهت میاد بده همون رنگ بزنه برات

نگفتی کجا انجام میدی و چندمیگیره؟
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
عزیزم من شهرستانم یکی از همکارام بهم معرفی کرده خودش که تاتو کرده بود خوب بود تمیز انجام داده بود براش و 40 تومن گرفته بود از مسئولش سوال کردم در مورد دستمزد گفت باید ابروهاتو ببینم چقد کار داره دیگه نمی دونم ولی فکر نکنم دیگه از 60 بیشتر بشه آخه هاشور کاری بیشتری از تاتو داره
خداوندا همیشه باهام بودی و کمکم کردی از این به بعد هم ازت میخوام پشتیبانم باشی
رنگ تاتو همرنگ یا نزدیک به رنگ ابرو انتخاب شود!
بهترین رنگی که برای اکثر ابروها ازابروی مشکی تا قهوه ای پیشنهاد می شود رنگ تاتوی قهوه ای سوخته بدون قرمزی است که بر روی هر رنگ ابرویی، خود را نزدیک به آن نشان خواهد داد و نیز با هر رنگی که بر روی ابروها بعد از تاتو گذاشته می شود هماهنگ خواهد بود

http://easytattoo.persianblog.ir/tag/
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
تاتو هاشور ابرو برای ترمیم شکستگی و ریختگی ابرو و یا برای پر پشت نشان دادن ابروها استفاده میشود تاتو در جهت رویش مو یعنی در قسمت تاج ابرو از پایین به بالا و در امتداد ابرو مایل در جهت رویش ابرو زده میشود در انتخاب رنگ تاتو باید دفت شود که مشابه رنگ ابرو باشد تا طبیعی به نظر رسد