2733
2739
عنوان

هفته آخر بارداری

268 بازدید | 22 پست

وارد هفته ۴۱ بارداری شدم. خودم به اندازه کافی خسته و کلافه ام این و اون هم هرروز صبح زنگ میزنن تاریخ بهم یاداوری میکنن😤😤😤کسایی که سالی یه بار هم زنگ نمیزدن به آدم . کیا تو هفته ۴۱ زایمان کردن؟

و خدایی که در این نزدیکیست ...

عزیزم میشه سر زایمانت برای همه ی منتظرا دعا کنی. ☺️

ممنونم❤️🙏

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نزدیک دیگه عزیزم

حق داری حسابی خسته شدی

ب نظرم بگو تلفن همسرت جواب ده

پیاده روی کن اونم زیاد انشاالله امروز فردا میاد

مهربونم میشه برای حل مشکلم ، یه صلوات بفرستی؟؟
2728

من۴۱هفته کامل شد زایمان کردم جواب تلفنو نده تخم شوید دم کن روزی سه لیوان بخور روغن کرچک هم خوبه خاکشیرهم با آب خالی بخوری درداتو کمتر میکنه .نگران نباش عوضش بچه حسابی رسیده شده وانشالله صحیح وسلامت بیاد بغلت

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹
2740

یعنی چی بگم، بگم خوشبحالت،داره ثانیه شمارت میگذره،

من شبا نمیتونم بخابم ن ب پهلو ن به کمر ن هیچجوره شبا اشکم درمیاد، بچه میاد توی دنده ام نفس تنگی دارم،شماهم اینجوری بودید؟

من شکم ندارم میترسم وزنش زیاد نباشه، چی میخورید شما مخصوصا توی هفته من ک بودید؟

من35هفته هستم

خدایا بابت هدیه ای که دادی شکرت،خودت مواظب هرسه تامون باش
انشالله اگه قابل باشم😍یادم میمونه😍😍

قربونت برم😘❤️

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚
نزدیک دیگه عزیزم حق داری حسابی خسته شدی ب نظرم بگو تلفن همسرت جواب ده پیاده روی کن اونم زیاد انشا ...

تلفنمو خاموش کردم چند روزه. اخه نمیفهمم چرا براشون مهمه🤔

یعنی چی بگم، بگم خوشبحالت،داره ثانیه شمارت میگذره، من شبا نمیتونم بخابم ن ب پهلو ن به کمر ن هیچجوره ...

منم شکمم خیلی کوچیکه الان میرم دکتر میگن مطمئنی هفته آخری؟ ولش کن گیر نده بهش نی نی جاش خوبه به امید خدا. من با مولتی ویتامین و امگا ۳ یذره وزن گرفتم

2706