2737
2739
می‌خوام امسال برای اولین بار ارشد شرکت کنم. رشته مدیریت (البته برای انتخاب رشته و اطلاعات دقیقتر می‌رم مشاوره)
برای اینکه موقع مشاوره خیلی پرت نباشم چند تا سوال دارم که ممنون می‌شم اگر جواب بدید
1. امتحان ورودی بهمن ماه برگزار می‌شه؟
2. آیا همون موقع (قبل از امتحان) دانشگاه رو هم باید انتخاب کنی یا بعد از معلوم شدن نتایج امتحان و با توجه به نتیجه آزمون دانشگاه انتخاب می‌کنند؟
3. نتیجه آزمون رو کی اعلام می‌کنند؟
ممنون می‌شم اگر به سوالاتم جواب بدید.
سلام
آره امتحانش اوایل بهمن هست(بوده!!!)
مثل کنکور شما اول امتحان میدی دی حالیکه رشته مورد نظرت رو موقع ثبت نام مشخص کردی و بر طبق اون درس خوندی.
بعد توی اردیبهشت نتیجه آزمون میاد و رتبه شما مشخص میشه و مجاز به انتخاب هستید یا نه؛ بعد از اون شما دانشگاههایی که اون رشته رو داره انتخاب میکنید و منتظر میمونید
در شهریور ماه نتیجه انتخاب رشته میاد و مشخص میکنه که ایشالا قبول شدید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب کنکور سخته دیگه! البته نه اینکه شاخ غول شکستن باشه، من یه بار امتحان دادم و قبول شدم، پس نظر شخصیم اینه که اگه همت کنم و بخونم و مزاحم(همسر و فرزند) نداشته باشم تو کارم ، جالا اگه 10 سال هم فاصله افتاده باشه میتونم موفق بشم
اراده مهمه و وقت گذاشتن...
زبان برا رشته های مهندسی مهمه، نمیدونم شما چی میخوونی؟! بهر حال زبان خوب خیلی خوبه!
2728
بی بهار جون خیلی خیلی ازت ممنونم که وقت گذاشتی و به سوالام جواب دادی. امیدوارم همیشه سلامت باشی. ضمناً تو بهار به این قشنگی داری پس چرا اسمت رو گذاشتی بی بهار. امیدوارم خدا کوچولوت رو برات نگه داره