2733
2734
عنوان

درمان زخم دهانه رحم فقط با دارو

26310 بازدید | 33 پست

درمان زخم دهانه رحم  فقط با دارو 

آیا ممکنه  کسی تجربه درمان شدن کامل فقط با دارو داره!؟

تعداد رای : 0
نظرسنجی
3
0
0%
3
0
0%
4
0
0%
4
0
0%
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

با ژل رویال و عسل درمان میشین

یکی از فامیلامون انجام داده

فک کنم نسبتش۱به ۳ یا ۱به ۲

ولی اولی انگار درستتره

هرشب یه اپلیکاتور خالی کنید داخل واژن

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
2728
مرسی از پاسختون  در نهایت آیا فریز کردین!؟

نه عزیزم، خود درمانی کردم

عسل طبیعی با اپلیکاتور به مدت دو هفته

و همزمان عنبر نسا 

نمی‌دونم تاثیر کدوم بود

اما همون ماه مشکلم بصورت معجزه آسایی حل شد و همون ماه اقدام رفتم و باردار شدم 😍

من  برای اولین بار از تامپو ن استفاده کردم 

و استخر رفتم اواخر پروویدم بود 

بعد از چند هفتته برای چند روز لکه بینی پیدا کردم دکتر گفت عفونت گرفتم دارو استفاده کردم عفونت درمان شد تست پاپ اسمیر دادم هنوز نتیجه نداده حین معاینه دکتر متوجه زخم دهانه رحم شو 

2740

من یه دوره دو سه سال پیش فریز هم کردم ولی خوب نشدم.قبل این بارداریم یه دوره پماد استفاده کردم بهتر شد ولی باز دوباره به شدت برگشت اما باردار شدم دیگه پیگیری نکردم.الانم که دخترم نزدیک سه ماهشه هنوز وقت نکردم برم معاینه.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍

قصد بارداری ندارم، قصدم فقط درمان هست ولی تا جایی که میشه فقط با دارو نه با فریز یا کوتر کردن 

میخوام بدونم کسی با دارو راه حلی گرفته و درمان شده واسه همین تاپیک زدم

هیییییچ فقط قصد داشتم اقدام کنم ، یهو افتادم به خونریزی شدید،ناچارا رفتم دکتر و متوجه شدم شش ماه اق ...

ینی از رو خونریزی متوجه شدی؟وقت پریودت بود یا همینجوری الکی؟من ۶ ماهه ازدواج کردم.ببخشیدا هنوزم وقتی خیلی رابطه طولانی میشه ممکنههههههه یه قطره خون رقیق ببینم.نمیفهمم طبیعیه یا نه

ینی از رو خونریزی متوجه شدی؟وقت پریودت بود یا همینجوری الکی؟من ۶ ماهه ازدواج کردم.ببخشیدا هنوزم وقتی ...

نه عزیزم روزای تخمک گذاری بود میخواستم اقدام کنم برا بارداری،همون اول کار خونریزی کردم،غیر عادی بود ،تا اون زمان نه دکتر رفته بودم و نه عفونت رو تجربه کرده بودم ،

یهو شش ماه درگیر این زخم لعنتی شدم⁦☹️⁩

لکه بینی بین دو دوره از پرییود و کمی رنگ ترشحاتم تغییر کرد و بوی ناحیه واژن هم همینطور سریع پیگیر شدم و متوجه عفونت شدم و دارو مترونیدازول و آنتیبیوتیک خوب شدم اما هنگام تست پاپ اسمیر دکتر زخم رو دیده

2706