2752
2734
عنوان

شووووشووووووووووووو !!!!!!!

1969 بازدید | 29 پست
سلام
امروز خسته بودم .شوشو گفت نمی خواد ظرفها را بشوری خودم می شورم. یه مقدار ظرف هم از ظهر مونده بود همه را شست. البته هم ظرفها را تمیز شست هم خودشو هم آشپزخونه را
شوووووووشوووووووووهااااااااااا ما از دست شما چیکار کنیم آخه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دستش درد نکنه شوهر من وقتی تو آشپزخونه باشه باید جارو تو یه دستم دستمال تو اون یکی باشه همه جا خیس میشه و پر ات آشغال
عاشق آب طالبی گرفتن هم هست دیگه خودتون فک کنین
دانی که چیست دولت دیدار یار دیدن در کوی او گدایی بر خسروی گزیدن
2731
به نظر من اینکارها رو پسرا توی خونه مامانشون یاد میگیرین ، کارهایی که از نظر ما ایرانی ها تفکیک جنسیتی دارند ، تو رو خدا اگر پسر دارین از الان یک سری مسولیت بهشون بدین که عروس آینده اتون دعاتون کنه ... حداقلش اینکه لباساش رو بزنه سر چوب لباسی ... من که دلم خونه از شلختگی و بی نظمی شوهرم و اینکه توی هیچ کاری کمکم نمی کنه ..
دوست دارم زندگی رو ....
اینا چرا همشون شبیه همن!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

آویسا توصیف خیلی با مزه بود کلی خندیدم.
دقیقا همین جوره

همسرم وقتی ظرف می شوره علاوه بر اونایی که گفتی پیش بند که هیچی لباسشم باید عوض کنی این قدر که کثیف شده، اینقدر آشغال تو سینک می ریزه که یه حوضچه درست می شه و حالا فکرشو بکنین که شلپ و شلپ آب برمی گرده به ظرفی که داره می شوره! دور و بر سینک هم که نگو مثلا من اگه یه قاشق چای دم کرده بودم به اندازه پنج تا تفاله می رزه این ور و اون ور...................

خلاصه کلی توصیفات موند که فاکتور گرفتم
واسه همین ازش کار خونه نمی خوام

اونم خوش به حاشه
ضمنا بحث و گفتگوی دوستانه و غیر دوستانه و .............. فایده نداره!
شوهر من خیلی سعی می کنه که کارهای خونه رو به نحو احسن انجام بده ولی نمی تونه جمع و جور کردنش خیلی بده بیجای اینکه جمع بشه ریخت و پاش میشه ظرف هم که نگو همه جا اب میگره و من ازش خاستم که فقط بشینه و بزاره من کارهامو بکنم اونم قبول کرده از بس که زرنگ هستن این مردها.
.
سلام آیرین. خیلی خوبه که اجازه بدین همسرتون توی خونه کار کنه. متأسفانه من کارشو قبول ندارم. چون به جای اینکه تمیز کنه، بدتر ریخت و پاش میکنه. کل آشپزخونه رو خیس میکنه.
حالا هم که همه کارا رو خودم میکنم، خسته میشم، بهش میگم پاشو تو هم یه کم کمک کن. میگه هر کاری میکنم بعدش کلی غرغر میشنوم. به من چه.
سخت است یکرنگ ماندن، در دنیایی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....