2703
2553
عنوان

یه سوال در مورد قرص ویگرا و ارکتو و....

99108 بازدید | 13 پست
سلام دوست جونا، دیروز یه چیزی دیدم که کل وجودم شده سوال، اول بگم که شوشوی من کلاً خیلی گرمه تو روابط ج.ن.س ی میگم، حالا دیروز میخواستم شلوارش رو بندازم تو ماشین، دیدم تو جیبش یه بسته قرص ارکتو بود که یکیش مونده بود، قبلاً هم یه بار دیگه جلد قرص ارکتو تو آَشغالا دیدم که منو پیچوند، حالا تو اینترنت سرچ کردم برا ناتوانی ج.ن.سی بودن، آخه شوشوی من میلش خیلی زیاده چطور ممکنه... یعنی میتونه علت دیگه ای داشته باشه، یه چیز دیگه چند وقتی هست که برا نی نی اقدام میکنیم و هنوز خبری نشده، یعین خوردن این قرصها ممکنه باعث بشن که مشکلی برا نی نی دار شدن داشته باشیم؟ ممنون میشم جوابم رو بدید.
چطور مگه؟
آخه من نمیدونم از کی قرص میخوره، اونیکی رو که میگم دیدم شاید مربوط به یه سال پیش باشه، اما مطمئنن تو این مدت هم ازش استفاده کرده،
حالا خیلی وقته که تو یک نوبت بیشتر از یه بار ارضاء نمیشه، البته با فاصله چهار پنج ساعت چرا بوده...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
نمیدونم واقعاً چرا استفاده میکنه، آخه مشکل نعوذ نداره که، ببخشید که اینقدر بی پرده میگم اما همین که پیشش هم دراز میکشم و میبوسمش هم نعوظ پیدا میکنه، پس مطمئنن مشکل نعوظ نداره.
2714
توی تاخیر خیلی اثر داره...
منم نمیدونستم که گاهی میخوره... دقیقا عین شما فهمیدم... با این تفاوت که من بدون دیدن جیب شلوارش رو انداختم توی ماشین و موقع پهن کردن دیدم له شده :)))) بهش گفتم که این قرصا عوارض داره و من دوست ندارم دائم بخوری و همون لینکی که به شما دادم رو براش فرستادم... الان فقط گاهی میخوره
من در بستر دلشوره های جوانی، صدای سفید شدن موهایم راشنیدم!
میدونی میترا جونم اگه میخوای در مورد این بگی که کس دیگه ای هست و از....، اینو مطمئنم که نیست، شاید قبلنا قبل از عید بهش یه کم شک داشتم اما حالا ، همون حس زنانم که اون موقع بهش شک داشت، مطمئن مطمئنم که کار اشتباهی نمیکنه، آخه کل بیرون رفتنش با منه، و از سرکار مستقیم میاد خونه، سرکار هم هست نیم ساعت یه بار یا کمی بیشتر بهم از سرکار زنگ میزنه، و یا هروقت من بهش زنگ میزنم سرکار هستش(شماره محل کارش رو میگیرم)