موضوع بحث

یه سوال در مورد قرص ویگرا و ارکتو و....

| 1390/05/04 | 00:57 12 بازدید
موضوع بحث: یه سوال در مورد قرص ویگرا و ارکتو و....
سلام دوست جونا، دیروز یه چیزی دیدم که کل وجودم شده سوال، اول بگم که شوشوی من کلاً خیلی گرمه تو روابط ج.ن.س ی میگم، حالا دیروز میخواستم شلوارش رو بندازم تو ماشین، دیدم تو جیبش یه بسته قرص ارکتو بود که یکیش مونده بود، قبلاً هم یه بار دیگه جلد قرص ارکتو تو آَشغالا دیدم که منو پیچوند، حالا تو اینترنت سرچ کردم برا ناتوانی ج.ن.سی بودن، آخه شوشوی من میلش خیلی زیاده چطور ممکنه... یعنی میتونه علت دیگه ای داشته باشه، یه چیز دیگه چند وقتی هست که برا نی نی اقدام میکنیم و هنوز خبری نشده، یعین خوردن این قرصها ممکنه باعث بشن که مشکلی برا نی نی دار شدن داشته باشیم؟ ممنون میشم جوابم رو بدید.
1390/05/03
|
11:03
بوده تو یه نوبت چهار بار پشت سر هم ارضاء بشه، آخه خیلی گرمه...
1390/05/03
|
11:07
چطور مگه؟
آخه من نمیدونم از کی قرص میخوره، اونیکی رو که میگم دیدم شاید مربوط به یه سال پیش باشه، اما مطمئنن تو این مدت هم ازش استفاده کرده،
حالا خیلی وقته که تو یک نوبت بیشتر از یه بار ارضاء نمیشه، البته با فاصله چهار پنج ساعت چرا بوده...
1390/05/03
|
11:14
لیلا جون من خوندم که این قرص باید یک ساعت قبل از پروژه مصرف بشه و فقط به ن ع و ظ کمک میکنه
و مصرف بلند مدتش ضرر داره
1390/05/03
|
11:20
من در بستر دلشوره های جوانی، صدای سفید شدن موهایم راشنیدم!
http://www.doctorsheikh.blogfa.com/post-18.aspx
لیلا جون این شاید کمکتون کنه
1390/05/03
|
11:23
نمیدونم واقعاً چرا استفاده میکنه، آخه مشکل نعوذ نداره که، ببخشید که اینقدر بی پرده میگم اما همین که پیشش هم دراز میکشم و میبوسمش هم نعوظ پیدا میکنه، پس مطمئنن مشکل نعوظ نداره.
1390/05/03
|
11:23
ممنون گیلاسی جون مطلبت رو خوندم، خیلی خوب بود-اینی که دیروز دیدم قرص ارکتو بود، که البته اونم توی اینترنت برا همین مورد نشوته شده بود...
1390/05/03
|
11:26
شوشوی من گاهی یعنی حدودا 40 روزی یکبار میخوره البته با هدف تاخ یر ...
1390/05/03
|
11:30
شاید شوشوی منم با هدف تاخیر میخوره، آخه بعضی وقتا خیلی طول میکشه... گیج شدم، میدونم اگه از خودش بپرسم بازم میخواد دست به سرم کنه...
1390/05/03
|
11:32
توی تاخیر خیلی اثر داره...
منم نمیدونستم که گاهی میخوره... دقیقا عین شما فهمیدم... با این تفاوت که من بدون دیدن جیب شلوارش رو انداختم توی ماشین و موقع پهن کردن دیدم له شده :)))) بهش گفتم که این قرصا عوارض داره و من دوست ندارم دائم بخوری و همون لینکی که به شما دادم رو براش فرستادم... الان فقط گاهی میخوره
1390/05/03
|
11:35
میدونی میترا جونم اگه میخوای در مورد این بگی که کس دیگه ای هست و از....، اینو مطمئنم که نیست، شاید قبلنا قبل از عید بهش یه کم شک داشتم اما حالا ، همون حس زنانم که اون موقع بهش شک داشت، مطمئن مطمئنم که کار اشتباهی نمیکنه، آخه کل بیرون رفتنش با منه، و از سرکار مستقیم میاد خونه، سرکار هم هست نیم ساعت یه بار یا کمی بیشتر بهم از سرکار زنگ میزنه، و یا هروقت من بهش زنگ میزنم سرکار هستش(شماره محل کارش رو میگیرم)
1390/05/03
|
11:59
من از دکتر مردان پرسیدم .

گفت تاثیر روی بچه دازر شدن و کمی حرکت اسپرم داره .

کلا رو بچه دارشدن تاثیز داره
1390/05/04
|
00:49
ولی من فکر نمی کنم روی بچه دار شدن تاثیر داشته باشه
1390/05/04
|
00:57
ارسال پاسخ و نظر شما