2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من تو وب سرچ کردم اینا بود.زنگ بزن ببین بدرد کارت می خوره.خودتون هم می تونی تو گوگل سرچ کنی
http://iranpooshaak.com/requirements.asp
لباس مجلسی لباس زنانه تحویل 3 روزه

دوخت انواع کت دامن (آستر دار 50هزار تومان) (بدون آستر 35 هزار تومان) ،لباس شب 70 هزار تومان ، لباس عروس ( لباس عروس 350 هزار تومان به بالا) و نامزدی توافقی، لباس هندی 40 هزار تومان ، لباس مجلسی دخترانه 15 هزار تومان ، شلوار زنانه 10 هزار تومان ، دوخت مانتو و پیراهن 10 تا 25 هزار تومان ، دوخت چادر 5 تا 10 هزار تومان و انواع مدل لباس همگی تحویل در چند روز
مشخصات آگهی

نام: کریمی
ایمیل:

تلفن: 88528320
من هم فقط همونی که توی خیابان پیروزی 4 راه کوکاکولا هست رو بلدم
من پرسیدم یه مدلش بود 250 هزار تومان
یه مدل دیگه رو هم که پرسیدم 400 هزار تومان
دیگر هیچگاه چنین روزی را با فرزندتان نخواهید داشت،فردا کمی پیرتر از امروزشان خواهند بود. امروز یک هدیه است، نفس بکشید و توجه کنید. آنها را ببویید و نوازش کنید، امروز لذت ببر مادر، پیش از اینکه متوجه شوی، تمام خواهد شد.
نه
دیگر هیچگاه چنین روزی را با فرزندتان نخواهید داشت،فردا کمی پیرتر از امروزشان خواهند بود. امروز یک هدیه است، نفس بکشید و توجه کنید. آنها را ببویید و نوازش کنید، امروز لذت ببر مادر، پیش از اینکه متوجه شوی، تمام خواهد شد.
سلام سلیا جان. اون دو تا مغازه تو 4راه کوکا همه قیمت داره. یکیشون فروشنده ش جوونه که خیلی کم تخفیف می ده ولی اون یکی فروشنده ش مسن هست و نسبتا خوب تخفیف می ده. من 3 سال پیش یه ساری زرشکی خیلی شیک ازش خریدم 65 هزار تومن. همه قیمت داره. باید بری اونجا ببینی
2706