2726
آره عزیزم دیدم صدف جون !
شقایق جان شهر کتابها دارند من دیدم. تازه میتونی خودت توی خونه با اشیاء زنده هم باهاش کار کنی . من از اول دخترم رو بغل میکردم تو خونه میگشتم و هر چیزی که تو خونه بود رو اسمش رو براش تکرار میکردم . رنگها رو هم زیاد باهاش کار کردم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام خانومااااااااا نی نی منم 19 ماهشه نمی دونم رنگ هارو چه جوری بهش یاد ببدم میشه منم راهنمایی کنی
هر نفر 10 هزار تومان من در بهبودی ابوالفضل ، سهیم می شوم؛ و دوست ندارم مادری شاهد زجر کشیدن فرزند دلبندش باشد. شمارت کارت6104337079246631 به نام زهرا انصاری http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=744647&PageNumber=36

درمورد قصه نمیدونم چی بگم . ولی در مورد سوالت که بچه میفهمه یا نه بله که میفهمه ! نه اینکه فکر کنی همون لحظه اسمها رو حفظ میکنه ! نه ! ولی آهنگ و لحن و شکل چیزی که بهش نشون میدی و اسمش رو میگی تو ضمیر ناخودآگاهش نقش میبنده و بعدها نتیجه خوبش رو می بینی
مامان مریم همبازی از کجا گیر بیاریم حالا ؟؟؟ البته که اگه باشه خیلی خوبه!
بعدش هم بچه ها تا 2 سالگی با کسی بازی نمیکنن فقط در حال اکتشاف هستند اگه 2 تا بچه 18 ماهه رو کنار هم بزارید میبینید که هر کدوم مشغول بازی با وسایل خودشون هستند و اصلا به هم توجه نمیکنند .
پری جان من با دخترم اینطوری کار میکردم : مثلا سیب رو نشونش میدادم میگفتم سیب بعد که خوب توجه میکرد میگفتم سیب قرمز یا خورشید زرد ! اشیا وقتی با رنگشون گفته بشه بهتر تو ذهنش نقش میبنده . انقدر بهش گفتم خورشید زردالان بهش میگم خورشید چه رنگیه ؟ میگه درد !!! البته رنگای دیگرو نمیتونه بگه ولی میشناسه
2706