2410
2553
عنوان

Fashion & beauty 3# #

| مشاهده متن کامل بحث + 229141 بازدید | 2261 پست
ممنونم النازجون....کالاس برای پوست چرب تا کمی خشک همخوبه؟ میشه عکس بزاری لطفا؟؟ میگم چرادیگه کسی عکس نمیزاره هرچی میخریم عکس بزاریم دیگه....کیف و کفش و لوازم ارایشی
ﺭﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ، ﺩﺭ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩﻥ ﺫﻫﻦ ﺍﺯ ﻧﮕﺮﺍﻧﯽ ﻫﺎ و توکل و شکرگزاری از خداوند است💚
ممنونم النازجون....کالاس برای پوست چرب تا کمی خشک همخوبه؟ میشه عکس بزاری لطفا؟؟ میگم چرادیگه کسی عکس نمیزاره هرچی میخریم عکس بزاریم دیگه....کیف و کفش و لوازم ارایشی
ﺭﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ، ﺩﺭ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩﻥ ﺫﻫﻦ ﺍﺯ ﻧﮕﺮﺍﻧﯽ ﻫﺎ و توکل و شکرگزاری از خداوند است💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها

این کرم پودر خوشمل منه کالاس که قصد کردم واسه مهمونیا بزنم پوشانندگیش 20....چربیش کمه واسه پوستای مختلط و خشک خوبه ولی خیلی چرب باشه به نظرم نمیتونه استفاده کنین چون کاملا فاقد چربی نیست

آسمان آپلود ایرانیان
خیلی خوش شانسو خوش اقبالم خداوندا شکرت
2720
دختر بهار واسه پوستای خشک تا مختلط خوبه واسه خیلی چرب فکر نمیکنم مناسب باشه آخه کاملا فاقد چربی نیست ولی چربیش خیلی کمه

ساجی جون من تو ناخن زیاد وارد نیستم

شاه پریا اگه پوستت جوش داره این یه مرطوب کننده عالیه
2714
یه ضد آفتاب خوب هم بهتون معرفی کنم که از بین برنده جای جوش هم هست
آسمان آپلود ایرانیان

نمیدونم کیا استفاده کردن ولی خواهر من لکای بارداریش با این کرم پودر حتی رفع شد مدام میزنه به پوستش حتی تو خونه عالیه

از آبان خریده استفاده میکنه خودم هنوز نخریدم ولی از کرمش خوشم اومد فقط اینو بگم که رنگیه ممکنه دوست نداشته باشین پوشانندگیشم مثل کرم پودره
سلام بچه ها

الناز جون یادم میره بپرسم ازت که شماره کرمپودر فلورمارت چنده؟ من واسه مامانم 103 گرفتم رنگش برام خوبه روو پوستم هلویی میشه و یه کوچولو با گردم تفاوت رنگ داره.... میخوام ببینم 102 مثله گچه؟

خدایا بارها دقیقا همان جایی دستم را گرفتی که میتوانستی مچم را بگیری.
nono جان

من لنز hera رو از بوستان گرفتم ...کلی هم گشتم فقط 2 تا مغازه داشت یکیش از در اصلی وارد میشی یه لوازم آرایشی بزرگ سمت چپت میشه که سر نبشه

یکی هم مغازه رژ که باید بری توی راهروی اصلی بعد توی یکی از راهروهای فرعیه که مشخصه اما دقیق نمیدوونم چجوری بگم چون بوستان خیلیییییییی بزرگ و پیچ در پیچه همه جاش نامگذاری شده اما من اسم راهروهاشو حفظ نیستم
خدایا بارها دقیقا همان جایی دستم را گرفتی که میتوانستی مچم را بگیری.
2706