2410
2553
عنوان

Fashion & beauty 3# #

| مشاهده متن کامل بحث + 229141 بازدید | 2261 پست
یه ریمل x10فلورمارم خریدم خوبه دوستش دارم 25 تومن خواستم lea بگیرم از برسش خوشم نیومد

فلورمار خوبه ضدآب نیست خوبم پاک میشه خوبم پر میکنه اشکم ریختم باهاش ولی پاک نشددد!!!
جلل الخاق

پنکیک lea هم خریدم فروشنده گفت خط خنده نمیندازه منم به حرفش اعتماد کردم خریدم و امروز دیدم راست میگفت برام مهم بود
مال ایتالیاست این lea
خیلی خوش شانسو خوش اقبالم خداوندا شکرت
ممنونم الناز جون

الناز من گواهینامه دارم و ماشین هم داشتم فروختم الان دوباره خریدیم

مشکلم این هست با این که سه سال پشت ماشین بودم ولی همیشه با استرس می رفتم و برمی گشتم دنبال این ارامش هستم که ریلکس باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الناز جون واقعا ممنون .من میخوام یه خرده به صورتم برسم 31 سالمه و هیچ کاری تا حالا نکردم چند تا سوال:1:یه مارک ابرسان با قیمت مناسب2:اصولا چه چیزهایی واجب هست که استفاده کنم مثلا دور چشم واجب؟اخه من خیلی تنبلم تو استفاده و هر چی لازم با مارکش بگین ممنون میشمو 3:یه چیزی که باهاش ارایش صورتم رو تمییز کنم و به اب نیازی نباشه (چون تنبلم) و باید تمییز کننده ارایش چشم و صورت جدا بخرم یا میشه یه چیزی بخرم که هم چشمم رو هم صورتم رو \اک کنم, 4:lمن وسواس شدید دارم .تمام \وست \ا و دستم کلا چربیش رفته و خیلیییی خشک شده وحشتناک چون روزی 100 بار دستم و \ام رو میشورم برای اینا چی میتونم بگیرم.ممنون و مرسی عزیزم.روزت هم مبارک خانمی
2456
الناز جون میشه لطف کنی یه ماسک واسه پوستای خشک و مستعد چروک معرفی کنی؟من نمیدونم چی بگیرم...کلیون خوبه؟
حالم این روزا حال خوبی نیست من به روزای شاد مشکوکم شک دارم ختم ماجرا اینجاس...
2714
الناز جون واقعا ممنون از همه ی صبر و حوصلتتتتتتت....خیلی ماهییییییییییییییییییییییی

بوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووس

یه سوال نظرت با موس چیه؟مال بورزوا خوبه؟؟من پوستم تقریبا چربخوب میشه رو همون ضد افتاب الارو که گفتم همیشه میزنم/؟؟؟؟

راستی چیزی نمیشناسی که براقی پوست رو بگیره؟؟

من معمولا بعد چند ساعت ارایشام براق میشه دوس ندارم.مخصوصا اگه پنکک نزم
نونا جان منم کیش رو زیر و رو کردم ویولت نبود که نبود اگه پیدا کردی قدرشو بدون که حکم طلا رو داره این روزا...
حالم این روزا حال خوبی نیست من به روزای شاد مشکوکم شک دارم ختم ماجرا اینجاس...
2706