2737
2734
عنوان

Fashion & beauty 3# #

| مشاهده متن کامل بحث + 229150 بازدید | 2261 پست
من همیشه و همه وقت با رنگ کردن ابروهام مشکل داشتم و دارم اصلا رنگ نمی گیره ابروهام خیلی مشکیه و اصلا دوست ندارم مشکی باشه و اکقرا موهامو رنگ روشن میذارم
الان چند وقت رو ابروهام 000 می ذارم که تن نارنجی داره بازم دستش درد نکنه یه نموره روشن میکنه
شما پیشنهادی ندارید واسه رنگ ابروهام که رنگ روشن در بیاد ممنون میشم اگر راهنماییم کنید

بعد رنگ و مارک رژ گونه با آرایش ملایم وبهم معرفی کنید و اکثرا رژ لبام کالباسیه به نظرتون چه رنگ رژ گونه بگیرم پوستم گندمگونه بازم ممنون از اینکه راهنماییم می کنید
@@@به آنچه پیش روی من است با اعجاب می نگرم @@@
سلام الناز جون خوبی مرسی از مهربونیات با این کارت خیلی از خانم ها که تو مشغله زندگی غرق شدن یکم یاد خودشون میفتن ، خیلی مهربونی ،
به خاطر بسپاریم همراهی خدا با انسان مثل نفس کشیدن است:آرام بى صدا همیشگی
Lilypie Pregnancy tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الناز جوون من نمیدوونم تهران اریکه داره یا نه...کالاس هم همینطور...فک کنم من یه سفر مشهد بیام بد نیست

فقط ر‍ژ مودات که رنگ اون عکسه هستش میشه شمارشو بگی؟ چشمای مدله رنگ چشای منه
خدایا بارها دقیقا همان جایی دستم را گرفتی که میتوانستی مچم را بگیری.
2731
الناز جون من پوستم روشن یعنی اونقدر که پنکک ١استفاده میکنم ولی یه مشکل که سالها دارم اینه که وقتی صورت سفید ارایش چشم و رژ گونه و کلا ارایش خیلی به چشم میاد و اینکه الان هر مدل ارایشی که میبینم واسه صورت های برنزه است و ارایشای شیک این مدلین من ارایشم شیک نمیشه چون با مدلای الان همخونی نداره نمیدونم چی کار کنم میشه بگی با رنگ صورت سفید چه طوری شیک باشم یا حداقل یه ترکیب رنگ قشنگ ، با توجه به اینکه اصلا رنگ موی مشکی بهم نمیاد ،بهم مش خیلی میاد ولی چون صورتم هم سفید به نظرم شیک نمیشم نمیدونم چی کار کنم، راستی مدل ارایش صورت سفیدم پگذار لطفا
به خاطر بسپاریم همراهی خدا با انسان مثل نفس کشیدن است:آرام بى صدا همیشگی
Lilypie Pregnancy tickers
2738
صحرا جون منم ابروهام مشکی خیلی ودلم میخواست روشن کنم
یه بار انجام دادم ابروهام نارنجی تیره شد با رنگ

الان دکلره کردم این رنگی شده ابروهام و بعدش واسه کادر دور ابرو از مداد ابرو vovشماره 3 استفاده میکنم محشر شده

آسمان آپلود ایرانیان

منکه ابروهام هیچ طوری نشد با دکلره

خوبیش این بود که نارنجی نشد

عزیزم رنگ رژ گونخ خیلی باکلاس میخوای کالاس بگیر رنگاش اصلا جیغ نیست همه شیکه
ولی شما دیانا اف لندن هم بگیری شماره 01 خیلی قشنگه
رژ هم خواستی بگیری که تقریبا به آرایشت بیاد همون مارک دیانا شماره 09 و 15 رنگش طبیعیه
خیلی خوش شانسو خوش اقبالم خداوندا شکرت
لیلیا جون پوست سفید خیلی هم قشنگه
خوب با رنگایی که تن شاد دارن خیلی مچ میشه

ولی خوب شما میتونی یه درجه تیره تر بگیری پنکیکت رو تا خیلی هم تغییر نکنی
رژ و رژگونت رو هم یه برنز قشنگ بگیر
رژگونه نوبا یا کالاس.....
رژ هم رنگای خاموش و برنزه به نظرم دیانا جلد آبیه خیلی رنگاش نازه داره

اینارو میذارم بقیه هم خواستن بگیرن رنگاشو از قبل دیده باشن
لیلیا جون شما شماره هاشو یادداشت کن وقتی تست میکنی خودت ببین کدوم بیشتر بهت میاد

آسمان آپلود ایرانیان
آسمان آپلود ایرانیان
آسمان آپلود ایرانیان
آسمان آپلود ایرانیان
آسمان آپلود ایرانیان
خیلی خوش شانسو خوش اقبالم خداوندا شکرت
2706